بیت کوین چیست؟

برای خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز ابتدا باید در مورد بیت‌کوین یا اینکه ارز دیجیتال چیست اطلاعاتی داشته‌باشیم. بیت‌کوین نوعی ارز دیجیتال است که از اوایل سال 2009 میلادی کار خودرا آغاز کرده است و مانند سایر ارزها می‌توان با آن خرید کرد به دیگران انتقال داد یا حتی با آن سرمایه‌گذاری نمود.

ساتوشی ناکاموتو نزدیک به دو سال در پروژه حضور داشت و همراه با دیگر برنامه‌نویسان داوطلب در بهبود این شبکه و رفع نواقص آن کوشید و از اواخر سال 2010 به یکباره ناپدید شد وهنوز هم با گذشت بیش از ده سال از آن اتفاق، هیچ‌کس هویت واقعی این فرد یا گروه را نمی‌داند.

ویژگی ­های بیت کوین

شاید مباحث زیادی در مورد بیت‌کوین در فضای مجازی دیده باشید و با افزایش مدام ارزش آن وسوسه شده باشید، ولی برای خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز بهتر است بدانید که این ارز دیجیتال در بستر اینترنت تولید می‌شود و نوعی ارز غیرمتمرکز است که به هیچ بانکی متصل نیست و توسط مردم کنترل می‌شود، بنابراین تورم‌زا هم نیست.

ارزش پول‌های کاغذی به دولتی است که ارزش آن‌ها را تضمین کرده است و عرضه و توزیع آن‌ها نیز در اختیار دولت‌ها می‌باشد ولی قاعدتاً جهت خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز باید بدانیم که پشتوانه‌ی این ارز دیجیتال بر چه چیزی استوار است و کنترل آن در دست کیست.

به شما که علاقه‌مند به خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز هستید باید بگوییم که کنترل بیت‌کوین در اختیار هیچ فرد، گروه یا حکومتی نیست، بلکه استفاده از آن چارچوب و قوانینی دارد و این قوانین به صورت کدهای برنامه‌نویسی شده می‌باشد که البته برای همه‌ی افراد قابل مشاهده است و اگر کسی بخواهد قوانین این شبکه را رعایت نکند، خود شبکه جلوی فعالیت او را می‌گیرد.

پشتوانه‌ی ارز دیجیتال بیت‌کوین چیست؟

شاید برای شما که در فکر خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز هستید، این سوال پیش‌آید که پشتوانه‌ی ارز دیجیتال بیت‌کوین چیست؟ برای پاسخ به این سوال، ابتدا شما به سوال ما جواب دهید: پشتوانه‌ی همین اسکناس‌ها و ارزهایی مانند دلار و یورو چیست؟

شاید در سال‌های اخیر بارها در اخبار شنیده‌باشید که کشور آمریکا سال‌هاست که مبادرت به چاپ اسکناس‌های بدون پشتوانه می‌نماید، پس چه چیز باعث می‌شود که مردم دنیا به راحتی با دلار آمریکا مبادلات اقتصادی کنند و ارزش آن حتی بدون پشتوانه‌ی طلا و سکه‌ و... کاهش نیابد؟ جواب این سوال: "اعتماد" است. این اعتماد مردم به یک ارز است که به آن ارزش و بها می‌دهد، و پشتوانه‌ی بیت‌کوین نیز اعتماد مردم به این ارز دیجیتال است.

بایننس فیوچرز چیست؟

اکنون که درباره  بیت‌کوین و کارکردهای این ارزدیجیتال اطلاعاتی ارائه شد، شاید بد نباشد که به نحوه‌ی خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز نیز بپردازیم.

بایننس نام یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در دنیاست، که امکانات مختلفی را برای کاربرانش فراهم نموده که یکی از آخرین امکانات این صرافی، انجام معاملات آینده(فیوچر) می‌باشد، که در این معاملات دارایی‌های افراد از طریق قراردادهایی با قیمت‌های از قبل مشخص شده برای آینده خریدوفروش می‌شوند و در این بازار، ارزهای دیجیتال به پول تبدیل نمی‌شوند و با خریدوفروش در آینده سودوضرر می‌کنند.

خریدوفروش ارزهای دیجیتال نیز مانند سایر ارزهای رایج نیاز به تحلیل اتفاقات بازار و سردرآوردن از اعداد و آمار نمودارهای وضعیت ارزش این ارزها و همچنین تحلیل و پیش‌بینی آینده‌ی آن‌ها دارد.

چرا باید با روش تحلیل‌ ارزهای دیجیتال آشنا باشیم؟

قبل از خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز باید آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال را ببینید تا بتوانید زمان مناسب برای خرید یا فروش ارز دیجیتال خود را پیش‌بینی کنید.

البته شاید آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال در نگاه اول برای تازه‌واردها ترسناک و سخت به‌نظر آید، به همین دلیل خیلی از افراد بدون آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال وارد این بازار می‌شوند و در نتیجه خریدوفروش‌های خود را بر پایه شانس‌واقبال جلو می‌برند و سیگنال‌های موجود را درک نمی‌کنند.

تحلیل‌های ارائه شده در زمینه ارزهای دیجیتال هم می‌تواند توسط انسان تهیه شده باشد و هم‌اینکه می‌تواند از طریق شاخص‌های تکنیکال و با استفاده‌ی الگوریتم‌های پیچیده‌ی ریاضی مبتنی بر وضعیت بازار و رشد شاخص‌ها، توسط رایانه‌ها ارائه شده باشند.

سیگنال‌ها در معاملات ارزهای دیجیتال چه کمکی به ما می‌کنند؟

اگر با واژه‌ی سیگنال آشنا نیستید، باید بگوییم که به مجموعه‌ی تحلیل‌های تحلیلگران در زمینه وضعیت بازار ارز و اینکه چه زمانی وقت خرید یا فروش است، سیگنال می‌گویند، بنابراین اگر تحلیلی به ما بگوید که مثلاً الان وقت فروش اندوخته‌ی شماست، در واقع به شما سیگنال فروش داده است.

بنابراین افراد قبل از خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز اگر آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال را نیاموزند، از سیگنال‌های ارائه داده شده سردرنمی‌آورند و نمی‌توانند از این اطلاعات ذی‌قیمت استفاده کنند.

پس از آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال می توانید از تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین برای خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز استفاده کنید.برخی از سایت‌ها و منابع مختلف اقدام به ارائه‌ی تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین می‌کنند، ولی تشخیص این‌که آیا به هر  تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین می‌شود اعتماد کرد یا خیر کار دشواری‌ است.

برای خرید ارز دیجیتال به کجا مراجعه کنیم؟

ما در این بخش قصد داریم یکی از سایت‌های فعال در زمینه‌ی ارائه‌ی  تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین برای خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز را به شما معرفی کنیم.

سایت ایرانی Lazy Bears یکی از سایت‌های فعال در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال است و شما می‌توانید با مراجعه به این سایت با آدرس اینترنتی lazybears.net از اطلاعات و مقالات آموزش تحلیل ارزهای دیجیتال این سایت و همچنین تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین آن استفاده کنید.

شما در سایت Lazy Bears علاوه بر تحلیل و سیگنال رایگان بیت کوین می‌توانید با خرید اشتراک‌های VIP ماهانه، سه‌ماهه و شش‌ماهه‌ی آن از گزارشات لحظه‌ای، نمودارها، آمارها و تحلیل‌های تخصصی‌ و کامل‌تر این سایت نیز برای خرید و فروش بیت کوین در بایننس فیوچرز و سایر ارزهای دیجیتال استفاده کنید.