به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور عصر سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ در آیین قدردانی از تطهیرکنندگان بهشت زهرای تهران گفت: بهشت زهرا(س) جای خاطره انگیزی است؛ جایی که برای الهام گرفتن از شهدا باید به اینجا سر بزنیم.
جهانگیری با بیان اینکه امروز اما برای موضوع دیگری به بهشت زهرا آمدیم، گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در این شرایط سخت ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود را از طرف دولت اعلام می کردیم.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: تطهیر کنندگان در نهایت رعایت پروتکل های بهداشتی، آیین‌ها، مراسم دینی و احترام به خانواده متوفی در چنین شرایط سختی با تمام وجود در سرکار خود حضور پیدا کردند و به تطهیر و تدفین متوفیان پرداختند.
جهانگیری یادآور شد: در شرایطی که همه سازمانها و ارگانها دورکار شدند در بهشت زهرا(س) اما کارکنان در سه شیفت کار می‌کنند و برای فداکاری این کارکنان در ۱۴ ماه سپری شده باید از آنها صمیمانه تشکر کرد.
در مراسم قدردانی از تطهیر کنندگان در بهشت زهرا(س) اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مهدی جمالی نژاد، معاون وزیر کشور و سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) حضور داشتند.

گفتنی است در ابتدای این مراسم سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارشی در مورد نحوه خدمات رسانی و تکریم خانواده های داغدار و همچنین اقدامات صورت گرفته در بیش از یک سال مبارزه با ویروس منحوس کرونا و مدیریت بحران کرونا و خدمات رسانی شبانه روزی به شهروندان ارائه کرد.