به گزارش اکونا پرس،

سردار حسین رحیمی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت: دیشب در ادامه بازجویی‌ها درباره پرونده قتل بابک خرمدین، پدر و مادر مقتول که جزو متهمان این پرونده هستند همچنین اعترافات کردند داماد و دخترشان را نیز چند سال گذشته به قتل رسانده اند.
وی افزود: آنان ادعا می‌کردند داماد و دخترشان در خارج از کشور زندگی می‌کنند در صورتی که آنان را در داخل کشور به قتل رسانده اند.

سرپرست دادسرای جرائم جنایی تهران گفت: پدر و مادر بابک خرمدین به قتل دختر و داماد خود در فاصله سال‌های ۹۰ تا ۹۷ اعتراف کرده اند.
قاضی محمد شهریاری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: پدر بابک خرمدین در اعترافات خود عنوان کرده در سال ۹۰ داماد خود را به قتل رسانده ضمن اینکه به قتل دختر خود نیز در سال ۹۷ اعتراف کرده است.
وی تصریح کرد: پدر بابک خرمدین همچنین در اعترافات خود اعلام کرده دختر و دامادشان را به علت اعتیاد به مواد مخدر و همچنین انحرافات اخلاقی به قتل رسانده و پیکرهایشان را هم قطعه قطعه کرده است.
سرپرست دادسرای جرائم جنایی تهران تصریح کرد: بر اساس نظریه روانپزشک درباره بررسی شرایط روحی و روانی این پدر و مادر تا این لحظه هر دو نفر تا حدودی سالم تشخیص داده شده اند و اعتیاد به مواد مخدر و اختلال روانی در آن‌ها محرز نشده است.
سرپرست دادسرای جرایم جنایی تاکید کرد: تحقیقات پرونده ادامه دارد و جزئیات بیشتر به تدریج اطلاع رسانی خواهد شد.