به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و اعضای هیات وزیران با حضور در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
در این مراسم که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت حرم مطهر امام خمینی(ره) نیز حضور داشت، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و یادگار امام را گرامی داشتند.
رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت همچنین با حضور در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا(س) بر مزار شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، شهدای دولت و هفتم تیر به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و سپس با حضور در قطعه 24 برمزار شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.
 دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حرم حضرت امام خمینی(ره) در هنگام حضور در گلزار شهدا ضمن همراهی رییس جمهور و هیأت دولت توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده در گلزار شهدا و خدمات ارائه شده به خانواده های گرانقدر شهدا و گزارشی از اقدامات 19 ماهه صورت گرفته در بحران کرونا و نحوه خدمت رسانی و تکریم خانواده های داغدار و مراجعین سازمان بهشت زهرا(س) را ارائه کرد.