به گزارش اکونا پرس،

به نقل از معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در جریان هفتمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران انتخاب اعضای کمیسیون های ششگانه شورا به رای گذاشته شد.

بر اساس این گزارش برای عضویت در کمیسیون معماری و شهرسازی، مهدی چمران، جعفر شربیانی، مهدی عباسی،  با " 18" رای،  و برای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری؛ مهدی پیرهادی ، بابایی و سوده ‌نجفی  با "18" رای انتخاب شدند.

در ادامه این جلسه  برای کمیسیون برنامه و بودجه، با عضویت حبیب کاشانی، ناصر امانی، احمد صادقی، محمد آخوندی و مظفر  رای گیری صورت گرفت و این اعضا با "18" رای انتخاب شدند.

همچنین اعضای کمیسیون فرهنگی اجتماعی، با عضویت زهرا شمس احسان، نرگس معدنی پور، سید احمد علوی و  علی رضا نادعلی  با  "18" رای انتخاب شدند.

در ادامه جلسه نیز برای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک، با عضویت سید جعفر تشکری هاشمی، علی اصغر قائمی و حجت الاسلام آقامیری رای گیری صورت گرفت که این اعضا نیز با " 18" رای موافق انتخاب شدند.

همچنین اعضای کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران نیز با عضویت  پرویز سروری. مهدی اقراریان  و نرگس سلیمانی با "17" رای انتخاب شدند.