به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی تجربه احداث فروشگاه های زنجیره‌ای را اقدام ارزشمندی دانست و افزود: احداث و توسعه این فروشگاه‌ها باعث شد هموطنان با اطمینان خاطر نسبت به تهیه مایحتاج اساسی در شرایط تحریم های ظالمانه اقدام کنند به نحوی که هیچگاه کمبود کالا احساس نشد.

نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم گسترش فروشگاه های زنجیره ای در کشور به ویژه مناطق محروم و مرزی گفت: این اقدام ضمن ایجاد رقابت سالم در بازار به سهولت در دسترسی به انواع کالا و خدمات و رفع تبعیض و محرومیت زدایی در نقاط محروم و مرزی کمک می کند. ضمن اینکه در زمینه های مختلف از جمله ایجاد اشتغال ثابت و پایدار، مالیات شفاف، رونق تولید و ... برای دولت، ملت نیز خیرات و برکات به همراه می آورد.

شهبازی در ادامه افزود: بنابراین باید برای رفع موانع تاسیس و توسعه‌ی فروشگاه های زنجیره ای و  بهبود نظام توزیع و عرضه مناسبتر کالا گام برداشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر لزوم همکاری های بیش از پیش  اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با دولت، گفت: امید است با همکاری های دوجانبه، اعضای این اتحادیه  بازوی اجرایی دولت در امر برنامه های در دست اقدام در بحث توزیع کالاهای اساسی همانند گذشته، نقش آفرینی کنند.