به گزارش اکونا پرس،

به نقل از معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران در بازدید جعفرشربیانی از منطقه ۱۹ که به همراه شهردار منطقه انجام شد مشکلات محله رسالت کریم‌آباد و صالح آباد مورد بررسی قرار گرفت که مشکل ترافیک ورودی محل و بررسی ایجاد یک ورودی ثانویه ونیزمشکل اتوبوسرانی محله و بررسی کارشناسی احداث ایستگاه اتوبوس مجهزازجمله این برنامه ها بود.

همچنین مشکل آب شرب و فاضلاب منطقه که می‌بایست توسط آبفای منطقه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد ونیز کم بودن سرانه ورزشی و فضای سبز که تاکید شد شهرداری این مهم را مورد توجه ویژه قراردهد.

در ادامه نیز مواردی دیگر از قبیل پارک بانوان، زمین بسیجیان، استخر منطقه، تکمیل مسجد محل مطرح شد که در کارگروه ویژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 

جعفر بندی شربیانی در پایان این بازدید، طی پیشنهادی اظهار داشت: کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مشکلات تشکیل شود و تمام موضوعات در ۳دسته با محوریت خدمات شهری و حریم و بخشداری تقسیم شود.

وی این اطمینان را داد که  این کارگروه را شخصا پیگیری و رصد خواهم نمود و ظرف ۴۵ روز آینده پس از تشکیل کارگروه مجدد از منطقه بازدید خواهد کرد تا روند حل مشکلات بررسی شود‌.

جعفر شربیانی تاکید کرد این مشکلات هرچه سریع تر باید مورد بررسی قرار گیرد و مهم تر ازآن اینکه کیفیت خدمات دقیقا شبیه به پروژه های مناطق شمال تهران باشد !

او متذکر شد که اگر تجهیز ایستگاه اتوبوس، احداث سرویس بهداشتی و یا مجموعه ورزشی در دستور کار است باید شبیه به همان مجموعه‌هایی باشد که در منطقه ۱ تهران احداث میشود.