هر کدام از این تجهیزات دارای یک سری ویژگی های کلی و مختص به خود هستند. برخی ویژگی ها نیز برای عموم این تجهیزات وجود دارد. برای مثال کیفیت و استحکام بالا باید یک از ویژگی های این تجهیزات ساختمانی باشد. از مهم ترین این تجهیزات می توان به نرده استیل، شیشه شومینه و شیشه رفلکس اشاره کرد. هر کدام از این محصولات متناسب با ساختار خود در بخش مشخصی از ساختما های تجاری و مسکونی به کار برده می شوند. در ادامه با ویژگی ها، مزایا و کاربرد هر یک از این تجهیزات بیشتر آشنا خواهیم شد.

نرده استیل، نرده ای مقاوم و سبک       

وقتی انواع نرده های موجود در بازار را بررسی می کنیم می توانیم به راحتی متوجه کیفیت بالا و کاربرد متعدد نرده استیل در فضای ساختمان ها بشویم. در حقیقت نرده های استیل به دلیل ساختار خاصی که دارند از ویژگی ها و مزایای متنوعی برخودار می باشند.

برای نمونه این نرده ها تا حدی در برابر خوردگی مقاوم بوده و می توانند ضرابت وارد شده به خود را تحمل کنند. همچنین نرده استیل در طرح ها مختلفی ساخته می شود که این موضوع باعث ایجاد تنوع در فضای داخلی ساختمان ها می شود.

این نرده ها به دلیل داشتن فلز استیل در ساختار خود علاوه زیبایی ظاهری بالا، از مقاومت بسیار خوبی نیز برخودار هستند. جالب است بدانید که نرده استیل در مقایسه با سایر نرده های موجود در بازار، قیمت مناسب تر و وزن کمتری دارد.

 این نوع نرده به دلیل درخشش فلز استیل در ساختار خود، اغلب در فضای داخلی ساختمان به کار گرفته می شود. به طور کلی از این نرده ها می توانید در انواع ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده کرده و فضاس جذابی را به محیط پیرامون خود القا کنید.

Untitled1

شیشه شومینه، شیشه ای برای مدیریت انرژی

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم یکی از تجهیزات ساختمانی مهم که امروزه کاربرد زیادی در ایجاد فضای مدرن برای ساختمان ها دارد، شیشه شومینه می باشد. این شیشه به دلیل جذابیت ساختاری خود باعث می شود تا فضای ساختمان زیباتر از گذشته باشد. همچنین این نوع شیشه می تواند تا حد زیادی سبب کاهش هزینه ها در زمینه سرمایش و گرمایش شود.

در واقع شیشه شومینه به نحوی عمل می کند که آتش درون شومینه بتواند در بهترین حالت خود بسوزد و کارایی بیشتری برای ساختمان داشته باشد. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به زیبایی و سبک ساختاری مستحکم آن اشاره کرد. در واقع این نوع از شیشه به شکلی ساخته می شوند که بتوانند در مقابل اغلب ضربات وارد شده به خود از جانب محیط، مقاومت بکنند.

این موضوع به خوبی نشان می دهد که وجود شیشه شومینه در ساختمان می تواند علاوه بر زیبایی برای کنترل انرژی درون ساختمان و محیط نیز مفید و به صرفه باشد. در همین راستا ما در مجموعه ارژن دُر سعی کرده ایم تا بتوانیم این نوع شیشه ها را بیشترین کیفیت و کمترین قیمت در اختیار شما قرار بدهیم.

شیشه رفلکس، شیشه ای مدرن و جذاب 

به طور کلی از شیشه رفلکس و انواع آن برای زیبایی و امنیت ساختمان های تجاری و یا حتی مسکونی استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این شیشه بدون شک انعکاس نور و گرما به تعداد دفعات بالا می باشد. این ویژگی سبب ایجاد یک دمان متعادل در داخل ساختمان می شود و از خروج انرژی های درون ساختمان جلوگیری می کند.

 شیشه رفلکس به دلیل ساخته شدن در ابعاد وسیع، از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند تا بتوانند علاوه بر کنترل انرژی ورودی و خروجی از ساختمان، امنیت آن را هم برقرار بکنند. اغلب شیشه های رفلکس از نمای خارجی ساختمان رنگی به نظر می رسند که این ویژگی به خاطر وجود اکسیدهای فلزی در ساختار آن ها می باشد.

در واقع برای افزایش استحکام و ایجاد ساختاری زیبا برای شیشه رفلکس، یک لایه بسیار نازک از اکسید فلز و یا پوشش فلزی کم عمقی را در لایه های سطحی آن به کار می برند. مدیریت استاندارد نور و افزایش قابل توجه میزان انرژی از ویژگی های دیگر شیشه های رفلکس به شمار می رود.

Untitled2

نکات لازم جهت خرید مطمئن محصولات

زمانی که شما می خواهید یک از این محصولات را خریداری کنید باید به یک سری نکات رایج در این زمینه توجه کنید تا در روند خرید خود دچار مشکل نشوید. یکی از نکات مهم قبل از خرید محصول در این زمینه بررسی مشخصات و ویژگی های آن می باشد. در حقیقت شما باید ابتدا نسبت به محصولی که قصد خرید آن را دارید به یک شناخت نسبی برسید.

نکته دیگر مقایسه محصول مورد نظر با سایر محصولات مشابه در بازار می باشد. برای مثال وقتی شما قصد خرید نرده استیل، شیشه شومینه و یا شیشه رفلکس را دارید باید ابتدا انواع آن و کاربرد هر کدام را بررسی کنید و سپس برای خرید اقدام کنید. یکی از نکاتی که به شما کمک می کند تا خرید بهتری داشته باشید، بررسی بودجه احتمالی خود برای خرید این محصولات می باشد. در واقع شما می توانید با مشخص کردن بودجه خود در یک بازه مشخص برای خرید نرده استیل، شیشه شومینه و شیشه رفلکس اقدام کنید و بهترین کیفیت موجود در آن بازه را خریداری نمایید.

البته در مواردی ممکن است نتوانید نسبت به این محصولات به یک شناخت کافی برسید که در چنین مواقعی توصیه می شود از تجربه افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. در همین راستا می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی های لازم جهت خرید محصول با کارشناسان ما در مجموعه ارژن دُر تماس کرده و ابهامات خود را برطرف سازید.

در نتیجه شما برای داشتن نرده استیل، شیشه شومینه و یا حتی شیشه رفلکس باید ابتدا آن را شناخته و سپس با کاربرد آن آشنا شوید. در این صورت می توانید خرید خود را با اطمینان انجام بدهید. در ضمن سعی کنید برای خرید خود از فروشگاه هایی استفاده کنید که در این زمینه دارای تجربه کافی باشند و محصولات مورد نظر را با تنوع بالایی در اختیار شما قرار بدهند.

ما در مجموعه ارژن دُر تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم این محصولات را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار بدهیم. به همین منظور ما محصولات خود را از برند های مختلف تهیه کرده ایم تا به شما کمک کنیم متناسب با سلیقه و یا حتی بودجه خود برای خرید اقدام کنید. در ضمن شما می توانید از تجربه کارشناسان و همچنین خدمات پس از فروش مجموعه ما استفاده کرده و نهایت بهره را ببرید.