به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه)،در این مراسم خانواده به ویژه مادر بزرگوار این شهید والا مقام دفاع مقدس پس از 33 سال از دوری شهید افتخار آفریننشان، برای نخستین بار مزار شهید خود را زیارت کردند.
 به تازگی بر اساس آزمایشات DNA هویت این شهید گمنام که در 12 دی ماه 1390 در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) به خاک سپرده شده بود، از طریق تطبیق ژنتیکی با خانواده این شهید والامقام شناسایی و به خانواده اعلام شد.
در مراسمی که به همین مناسبت در جوار مزار این شهید والامقام و با حضور حداکثری علاقمندان به فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، سعید غضنفری مدیرعامل و مهدی قربانعلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه)، اکبری رئیس اداره امور گلزارهای شهدای تهران وطوریان مدیر دفتر مدیرکل روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز حضور داشتند.
شهید" علیرضا مرتضوی" در 15 مرداد 1342 در مشهد چشم به جهان گشود و در 28 تیر ماه 1367 در منطقه گیلانغرب به مقام شامخ شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا(سلام الله علیه) تهران به خاک سپرده شد.