بیشتر برندهای ایرانی فروش کولر اسپلیت ارزان قیمت را در برنامه کاری خود دارند. زیرا در سال های اخیر، اغلب فضاها چه در زمینه مسکونی چه در زمینه شغلی کوچک تر شده اند. علاوه بر این قیمت اسپلیت کوچک و ارزان کمتر و مقرون به صرفه تر است.

خرید اسپلیت ارزان 

اگر شما به دنبال خرید اسپلیت ارزان قیمت هستید پیشنهاد می کنیم علاوه بر قیمت حتماً به موارد مهم دیگر هم توجه کنید و صرفاً ارزانی مطلق را اولویت خرید خود قرار ندهید. زیرا هر ارزانی بی دلیل نیست و بسیاری از موارد مهم برای کیفیت خوب و قابل قبول، احتمالاً در کولر گازی های خیلی ارزان قیمت، حذف شده اند. به عنوان مثال داشتن کمپرسور اینورتر در کولرهای امروزه یک اصل مهم است. زیرا هم به دوام و عمر اسپلیت کمک می کند و هم می تواند در مصرف برق صرفه جویی داشته باشد.

قیمت اسپلیت ارزان

فاکتورهای زیادی باعث ایجاد قیمت اسپلیت ارزان در بازار می شوند. مهم ترین فاکتور قدرت موتور اسپلیت است به عنوان مثال قیمت کولر گازی 12000 نسبت به 32000 بسیار مناسب تر است. مدل های معمولی نسبت به مدل هایی که کمپرسور اینورتر دارند قیمت کمتری دارند. کولرهای گازی تک منظوره نسبت به کولرهای گازی دو منظوره (سرمایشی - گرمایشی) و ... باعث بالا پایین شدن قیمت اسپلیت می شوند.

قیمت اسپلیت ایرانی 

قیمت اسپلیت ایرانی چقدر است؟ آیا خرید اسپلیت ایرانی مقرون به صرفه هست یا نه؟ چرا؟ قطعاً شما هم با این سوالات روبرو شده اید. بهترین مارک کولر گازی ایرانی قیمت مناسب تری نسبت به کولرهای گازی با برندهای خارجی دارد. اما سوال اینجاست آیا کیفیت و عملکرد کولرهای گازی ایرانی هم  مشابه خارجی هستند یا نه؟ شاید باورش سخت باشد اما صنعت تولید لوازم خانگی در ایران رشد چشمگیری داشته و این مساله برای تولید کولرهای آبی و گازی هم صدق می کند. برخی از اسپیلت های ایرانی توانسته اند عملکرد فوق العاده ای داشته باشند و مشابه برندهای مطرح خارجی باشند.  فروش کولر اسپلیت ارزان قیمت و با کیفیت بالا که ارزش خرید داشته باشد یکی از فاکتورهای مهم خرید اسپلیت است. یکی از برندهای مطرح ایرانی در این زمینه کولرهای گازی فادر است.

فروش کولر اسپلیت ارزان قیمت 24000 فادر

کولر گازی 24000 فادر 

همانطور که می دانید کولر گازی 24 هزار در رده‌ی قیمت متوسط در بین اسپلیت های ایرانی است. همین جا باید یادآوری کنیم کولر گازی باید با توجه به اقیلم آب و هوایی و فضای مورد نظر باید خریداری شود. کارشناسان نمایندگی فروش کولر گازی فادر با بررسی های انجام شده و بر اساس تجربه فراوان در این زمینه حداکثر پوشش کولر گازی 24000 را در محیط مسکونی و خانگی در بهترین شرایط برای 63 متر مربع می دانند. این مساله برای محیط های اداری تا 57 متر مربع پیش بینی شده است.

کولر گازی 30000 فادر 

کولر گازی 30000 فادر با داشتن کمپرسور کم مصرف و اینورتر، بسیار مناسب فضاهای بین 90 تا 120 متر مسکونی و اداری می باشد. این رو برای محیط های بیشتر از این متراژ یعنی بین 120 تا 180 متر کولر گازی 36000 توصیه می شود. 

انتخاب کولر گازی بر حسب متراژ

برای انتخاب کولر گازی بر حسب متراژ باید حتماً شرایط جوی و محیطی، وسایل موجود در محیط که گرما تولید خواهند کرد را مورد بررسی قرار دهید. همچنین تابش آفتاب بر محیطی، ارتفاع سالن و… همه از مواردی هستند که در انتخاب  مناسب کولر گازی نقش بسزایی دارند. 

مزایای خرید کولر گازی ایرانی 

چندی سالی است که برندهای ایرانی از جمله ایران رادیاتور، فادر و ... در بازار ایران فعالیت می کنند. سوال اینجاست آیا خرید اسپلیت ایرانی خوب است؟ ایا این کولرهای گازی به کیفیت اسپلیت های خارجی هستند یا نه؟ در جواب به این پرسش باید گفت: کولرهای گازی ایرانی با کیفیت و استاندارد بالایی تولید می شوند و در عین حال از کمپرسور اینورتر بهره می برند. برخی از مزایای کولرهای گازی ایرانی عبارتند از:

 • داشتن نمایندگی در سراسر کشور
 • ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور 
 • ارائه جنس اصل و مورد تایید برند مربوطه 
 • ارائه قطعات و لوازم اصل کولر گازی به مشتری با قیمت مناسب
 • قیمت مناسب نسبت به برندهای خارجی 
 • دارای سیستم پشتیبانی برای تعمیر و عیب یابی 
 • کیفیت بالا با عملکرد خوب برای متراژهای مختلف

وقتی یک برند تمام این ویژگی ها را داشته باشد شما می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید.همین جا باید یک نکته را یادآوری کنم قیمت ارزان اسپلیت های ایرانی به این منظور نیست که شما ارزانترین کولر گازی موجود در بازار را می خرید. بلکه شما باید متناسب با بودجه، فضا مورد نظر یک کولر گازی با کیفیت خوب در بین برندهای ایرانی انتخاب کنید در این صورت نباید به دنبال ارزانی مطلق باشید.

کولرهای گازی فادر 

کولرهای گازی فادر با داشتن تکنولوژی روز توانسته اند تمام نقابص کولرهای قبلی را رفع کنند. به عنوان مثال قبلاً کولرهای گازی به گونه ای طراحی شده بودند که هر فرد با نشستن در روبروی آن با بدن درد روبرو می شد. اما در کولرهای گازی فادر با تغییر گاز اسپلیت این مساله حل شده است علاوه بر این با داشتن فیلتر های خوب در این نسل کولر از انتشار آلودگی، دود و ... جلوگیری می شود. برخی ویژگی های اسپیلت های فادر عبارتند از:

 1. -پنل هوشمند برای کنترل هوشمندانه از انرژی و امکانات کولر گازی
 2. دارای سیستم های سرمایشی پیشرفته و بدون ضرر برای بدن انسان
 3. هزینه ی مناسب با ارزش خرید بالا
 4. خدمات پس از فروش مناسب در سراسر کشور 

برند فادر توانسته با فروش کولر اسپلیت ارزان قیمت اما با کیفیت خوب و استاندارد، سهم مهمی در بازار ایران داشته باشد و حتی صادرات به کشورهای همسایه را نیز در برنامه خود داشته باشد. برای اطلاع از مشخصات انواع کولرهای گازی فادر و یا دیدن قیمت های روز می توانید از طریق وب سایت لوازم خانگی فادر به نشانی ifatherco.com مراجعه کنید و یا کلمه (کولر های گازی فادر) را سرچ نمایید.