به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت هشتمین امام شیعیان گفت: ارادت قلبی ایرانیان به امام رضا(ع) و برپایی جشن و مراسم مفرحی به همین مناسبت می‌تواند علاوه بر شناخت هرچه بیشتر ویژگی‌های اخلاقی و منش کریمانه آن امام همام، فرصت مغتنمی را برای افزایش نشاط و شادی در بین شهروندان و کارکنان شهروند فراهم نماید. 

مدیر‌عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در این مراسم که با حضور خادمان حرم امام رضا‌(ع) و حرم سیدالکریم و خانواده شهدای گرانقدر سهرابی و زمانی‌نیا برگزار شد، با بیان اینکه کمترین رسالت ما خدمت‌رسانی و ارج نهادن به خانواده شهدا و ایثارگران است، از خانواده شهید وحید زمانی‌نیا از همراهان شهید حاج قاسم سلیمانی و همسر شهید مدافعِ حرم حشمت سهرابی، تجلیل و قدردانی کرد.

 این جشن پرشور به همت پایگاه بسیج شرکت شهروند در پارکینگ فروشگاه شهروند شهرری برگزار شد، با اجرای ویژه برنامه‌هایی همچون مسابقه، سرود‌خوانی، مداحی و مولودی خوانی توسط مداحان اهل بیت(ع)، اجرای نمایش و نورافشانی توانست، استقبال خوب شهروندان و کارکنان فروشگاههای شهروند را در پی داشته باشد.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم مدیرعامل شرکت شهروند با حضور در فروشگاه شهرری ضمن گفت‌و‌گویی صمیمانه با مدیریت و کارکنان این شعبه، از روند عملکرد و خدمات‌دهی به مشتریان نیز بازدید نمود.