پذیرایی معمولاً به چشم تمامی مهمانان حاضر خواهد آمد به همین دلیل باید با یک سلیقه خوب این پذیرایی را انجام داد. به احتمال بسیار زیاد شما با نوع پذیرایی در همایش قضاوت خواهید شد، پس سعی کنید که از پک پذیرایی همایش با کیفیت استفاده کنید. هر چه قدر همایش پربار باشد اما پذیرایی به خوبی انجام نشود، همایش شما قطعاً بازخورد مناسبی نخواهد داشت. بنابراین دانستن نحوه پذیرایی در همایش از مهم‌ترین اصول است..

قطعاً بخش پذیرایی در مراسم و همایش‌های شما بخش بسیار مهمی است به همین دلیل باید آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به طور کلی می‌توان به دو صورت پک‌های پذیرایی را برای یک مراسم خاص ارائه داد. اولین پذیرایی به صورت سلف سرویس است و دومین ایده به صورت بسته‌های پذیرایی است. هر کدام از این دو روش ویژگی‌های مختص به خود را دارند. به‌عنوان‌مثال پذیرایی که به صورت سلف سرویس ارائه شود، این امکان را به مهمانان می‌دهد که بر اساس نیاز خود از خوراکی‌های موجود در همایش انتخاب کند. در حالی که پذیرایی که به صورت پک پذیرایی ارائه شود، این امکان را به وجود خواهد آورد که تمامی افراد حاضر در همایش به شکل مساوی پذیرایی شوند.

در مراسم و همایش‌هایی که تعداد شرکت کنندگان بالا است، معمولاً استفاده از پک پذیرایی بسیار مناسب‌تر است اما در همایش‌هایی که تعداد افراد کمتر است، می‌توان به صورت سلف سرویس خدمات را ارائه داد. پک پذیرایی همایش دارای اقلام خوراکی مختلفی است که بنا به بودجه و سلیقه شما چیده می شود. به طور مثال در این بسته نوشیدنی، کیک و شیرینی و سایر اقلام وجود دارند.

معمولاً برگزاری همایش‌ها برای شرکت‌های مختلف دارای اهمیت بسیار زیادی است. به همین دلیل باید پک‌هایی در مراسم ارائه شوند تا بسیار حرفه‌ای باشند و منزلت جلسه را حفظ کنند. ممکن است در یک همایش و جلسه مهمان‌های بزرگی حضور داشته باشند، به همین علت باید پذیرایی در همایش را به‌گونه‌ای انجام داد تا برگزارکننده همایش سربلند باشد.

مزیت استفاده از پک پذیرایی همایش

22

استفاده از پک پذیرایی دارای مزایای مختلفی است که در  زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • استفاده از پک خوراکی باعث می‌شود تا اقلام دور ریز کمتری داشته باشند، به همین دلیل باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.
  • به دلیل اینکه شما زمانی را برای تهیه و آماده سازی پذیرایی صرف نمی کنید، در زمان صرفه جویی می شود.
  • هم چنین به نیروی انسانی کمتری برای پذیرایی نیاز خواهد بود.
  • میز پذیرایی زیباتر خواهد شد و از لحاظ بهداشتی ،محتوای بسته آلوده نخواهد شد.
  • با هدف برند سازی، امکان چاپ کردن نوشته‌ها و لوگوی شرکت یا سازمان شما بر روی بسته بندی وجود دارد.

نکات مهم در نحوه پذیرایی همایش

به طور کلی زمانی که درباره نحوه برگزاری یک همایش صحبت می‌شود، ذهنیت بیشتر افراد به سمت نحوه پذیرایی همایش می‌رود. معمولاً در همایش‌ها افراد مهمی حضور دارند، به همین دلیل کیفیت اقلام موجود در پک پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. همایش‌ها ممکن است در زمان‌های مختلفی انجام شوند؛ بنابراین یک جلسه ممکن است نیاز به یک وعده غذایی داشته باشد و یا هنگام صبح باشد و به یک پک صبحانه مقوی نیاز داشته باشید.

برگزار کنندگان همایش‌ باید به نکاتی در مورد نحوه پذیرایی همایش توجه کنند که در زیر آن‌ها را بیان می‌کنیم. البته باید بدانید که مجموعه سبزینه پک تمامی این نکات  را در پک‌های ارائه شده خود به کار می‌گیرد به همین دلیل می‌توانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید:

  • در هنگام انجام پذیرایی باید اولویت بندی به خوبی انجام شود. به طور مثال در همان ابتدای برگزاری مراسم باید نوشیدنی‌های مختلف به مانند آب و یا سایر نوشیدنی‌ها بر روی میزها در دسترس حضار وجود داشته باشند، زیرا در هر زمانی ممکن است حضار نیاز به یک نوشیدنی پیدا کنند.
  • شرکت مسئول ارائه پک و خدمات باید بتواند نوشیدنی‌های مختلفی را در جلسه ارائه کند. نوشیدنی‌ها باید به‌گونه‌ای ارائه شوند تا مهمان بتواند با توجه به سلیقه خود انتخاب کند نه این که به اجبار یک نوشیدنی را مصرف کند.
  • نوشیدنی‌ها و کیک و شیرینی باید در زمان‌های خاصی معمولاً در بین ساعت‌های 10 تا 12 به مهمانان داده شوند.

پذیرایی نوآورانه در همایش

33

همان گونه که خودتان هم بهتر می‌دانید بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پذیرایی از پک‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند. پک‌های پلاستیکی معمولاً غیر بهداشتی هستند. علاوه بر این، استفاده از مواد پلاستیکی می‌تواند محیط زیست را هم آلوده کند و به عنوان یک خطر برای محیط شناخته می‌شود.

یک شرکت ارائه دهنده خدمات پذیرایی باید بتواند از پک‌های غیر پلاستیکی و بهداشتی  استفاده کند. علاوه بر این، بسته بندی انجام شده باید دارای کیفیت بالایی باشد به گونه‌ای که کلاس کاری بالایی داشته باشد. این موضوع را از یاد نبرید که برای ایرانی‌ها پذیرایی در هنگام برگزاری جلسات و یا مهمانی‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین علت نباید از این موضوع به سادگی عبور کرد.

 

محتوای پک پذیرایی باکیفیت باید به صورت کاملاً منظم در کنار هم چیده شوند. زمانی که این پک‌ها به افراد داده می‌شوند آن‌ها باید حس کنند که یک کادوی با ارزش را دریافت کرده‌اند. همچنین این پک باید بتواند به تمامی سلایق هم به خوبی پاسخ دهد. اگر یک شرکت خدماتی بتواند این شرایط را در پک‌های خود ایجاد کند قطعاً نصف راه موفقیت را طی کرده است.

دقت داشته باشید که باید پک مورد نظر بسته به فصل مورد نظر ارائه شود. در هر فصلی که همایش برگزار می‌شود باید خوراکی‌های مناسب آن فصل ارائه شود.  با دریافت یک بسته شکیل و خوشمزه قطعاً تمامی خستگی‌ها از تن مهمانان جلسه دور خواهد شد و آن جلسه برای همیشه در خاطر مهمان جلسه خواهد ماند.

نتیجه گیری

شما می‌توانید با استفاده از سایت سبزینه پک به آدرس sabziinehpack.com، پک پذیرایی خود را سفارش دهید که تمامی شرایط گفته شده در این مقاله را دارند. این بسته بندی‌ها کیفیت بالایی دارد و شما امکان شخصی سازی آن‌ها را خواهید داشت. شما کافی است تنها سفارش‌های خود را انجام دهید تا پذیرایی نوآورانه در همایش‌های شما انجام بپذیرد.