شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان یکی از وارد کننده ها و تولید کننده های مواد شیمیایی معتبر در سراسر ایران است. این شرکت مواد شیمیایی مورد نیاز کشور را در گرید های مختلف شیمیایی، صنعتی، دارویی، خوراکی، آزمایشگاهی و غیره تولید میکند. داشتن محصولات با کیفیت، قیمت مناسب در کنار کادری مجرب از ویژگی های بارز این شرکت است. این شرکت از مهم ترین شرکت های تولید کننده و وارد کننده مواد شیمیایی است. از این رو بسیاری از شرکت های معتبر نظیر فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان برای تامین مواد شیمیایی خود با این شرکت همکاری داشته اند. گفتنی است که این شرکت مواد شیمیایی دارای سابقه 18 ساله در زمینه واردات مواد شیمیایی است و تمامی مراحل سفارشات مشتریان را از صفر تا صد بر عهده میگیرد. یه طوری که این شرکت همواره در تلاش است تمامی سفاشات را با بالاترین قیمت و کمترین زمان و کمترین هزینه به دست مشتریان برساند. در همین راستا با توجه به آمار گیری ها مشخص شده است که 98 درصد مشتریان بد از همکاری با این شرکت مواد شیمیایی رضایت خود را اعلام کرده اند.

متاسیلیکات سدیم چیست؟

متاسیلیکات سدیم یک نوع ماده شیمیایی و در واقع نوعی نمک معدنی است. این ماده از Na و SiO3 تشکیل شده است  و دارای فرمول شیمیایی Na2SiO3  است. از این ماده شیمیایی به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. صنایع تولید سیمان، بتن و سیلیکاژل و شوینده ها از این ماده در تولیدات خود استفاده میکنند. همچنین این ماده میتواند سختی آب را کاهش دهد و با کمک آن خاصیت کف کنندگی شوینده ها افزایش میابد. از متاسیلیکات سدیم در تولید قارچ کش ها و حشره کش ها، لوازم آرایشی و بهداشتی و تولید دارو و چسب نیز استفاده میشود. شکل ظاهری متاسیلیکات سدیم سفید تا بی رنگ و کریستالی است. این ماده به شدت جاذب رطوبت است پس نباید در فضای مرطوب قرار بگیرد. از خواص دیگر این نیز ماده میتوان به قلیایی بودن آن اشاره کرد. از این رو از آن به عنوان بافر نیز استفاده میشود. وزن مولکولی متاسیلیکات سدیم 122.062 بوده و دارای چگالی 2.61 است.

سیلیکون متال چیست؟

سیلیکون متال از درصد های متفاوتی از سیلیسیوم، کلسیم و آلومنیوم و غیره تشکیل شده است. حال بسته به نحوه استفاده میتواند دارای درصد های مختلفی از این مواد باشد. این ماده به صورت کریستالی و پودری بوده و در صنایع محتلف مورد استفاده قرار میگیرد. سیلیکون متال در رنگ های خاکستری روشن و درخشش فلزی دیده میشود. سیلیکون متال در انواع سیلیکون متال پودری، سیلیکون متال 441، سیلیکون متال صنعتی، سیلیکون متال پوسته ای و غیره وجود دارد. از این ماده در تولید رزین سیلیکون، لاستیک سیلیکون، روغن سیلیکون مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین از سیلیکون متال برای افزایش اصطحکام در صنعت تولید آلومینیوم استفاده میشود. به طوری که با افزودن این ماده به آلومینیوم از آن در صنایع تولید خودرو و هوپیما استفاده میشود. علاوه بر کاربرد های صنعتی از این ماده در آزمایشگاها نیز استفاده میشود.