به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل؛ طی حکمی از سوی محمد شیخان، مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، امیر رضی زاده به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات منصوب شد.

در متن حکم آمده است:

جناب آقای امیر رضی زاده

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، ‌به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات منصوب می شوید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و ترویج تفکر عدالت محوری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون مداری دولت سیزدهم و بهره گیری از ظرفیت ها و قابلیت های موجود در شرکت دخانیات ایران در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

سر فصل وظایف و برنامه های عملیاتی در حوزه مأموریت، به شرح ذیل ترسیم و ابلاغ می گردد:

- جمع آوری و ساماندهی اطلاعات، مستندات و مدارک کلیه اراضی، املاک و مستغلات شرکت و شناسایی مشکلات موجود اعم از تصرفات غیرقانونی، تعارضات ثبتی، دعاوی حقوقی و ... .

- طراحی، ایجاد و پیاده سازی سامانه جامع و یکپارچه مشتمل بر اطلاعات توصیفی و مکانی کلیه اراضی، املاک و مستغلات با همکاری حوزه¬های مربوطه.

- مطالعات بازار و امکان سنجی در خصوص هر ملک و تدوین برنامه های ایجاد ارزش افزوده در راستای طرحهای عمرانی کشور و سیاست های کلان شرکت دخانیات. 

- پیاده سازی برنامه ها جهت بهینه سازی املاک اعم از پیگیری دعاوی حقوقی، توافقات با اشخاص حقوقی و حقیقی، مشارکت ها، فروش و ... .

- تعمیرات، راهبری و نگهداری کلیه مستحدثات و جلوگیری از کاهش ارزش املاک و مستغلات.                         

- نظارت بر تدوین آئین نامه ها، دستورالعمل های مرتبط با اراضی، املاک، مستغلات و ... در سطح دخانیات کشور.

- نگهداشت و بهبود سیستم مدیریت کیفیت در حوزه مربوطه.

- انجام سایر امور محوله.

مراسم معارفه رضی زاده به سمت سرپرست مدیریت املاک و مستغلات با حضور مدیرعامل و جمعی از اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت دخانیات ایران برگزار گردید.

در این مراسم از خدمات ابوالفضل شاهعلی در سمت مدیریت املاک و مستغلات شرکت دخانیات ایران قدردانی و طی حکمی به عنوان مشاور مدیرعامل در مولدسازی دارایی‌ها منصوب گردید.