ابوالفضل عفت‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان در این زمینه گفت: در پی انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌اجتماعی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱، عبارت «صرفاً ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی ۲۵درصد بهره‌مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا "بیکار" ثبت شده باشد» از ردیف «۱» سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران قسمت الزامات، امتیازات و سهمیه‌های قانونی مندرج در صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکورحذف می‌شود.

وی افزود: به همین منظور برای فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر (پایان روز ششم شهریورماه) برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی از متقاضیان شرکت در این آزمون خواست در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و اطلاع از برخی اصلاحات اعمال شده در این دفترچه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند. آن دسته از داوطلبانی نیز که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ اعلام شده، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

اصلاحات دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌اجتماعی سال ۱۴۰۱ اینجا قابل مشاهده است.