به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمد چکشیان» که به منظور افتتاح چندین پروژه ورزش کارگری به استان یزد سفر کرده است در بازدید از مجموعه های ورزشی کارگران غدیر، شهدای کارگر(۲۲بهمن) و مهریز گفت: مجموعه‌های ورزشی کارگران باید خدمات مناسبی به جامعه کار و تلاش ارائه کند تا این قشر پرتلاش و خانواده‌های آن‌ها بتوانند در کنار کارهای روزمره، ورزش را نیز در برنامه خود قرار دهند.
وی افزود: این کار علاوه بر سلامت جسم و روح کارگران، باعث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود؛ در عین حال مجموعه‌های ورزشی کارگران باید خدمات با کیفیت و در شأن جامعه هدف ارائه کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی جهت اجاره نوبت‌های مجموعه‌ها تأکید و اظهار کرد: واحدهای تولیدی و کارخانجات بخش‌های خصوصی که دارای نیروی انسانی بالایی هستند می‌توانند از امکانات مجموعه های ورزشی کارگری جهت استفاده کارگران خود استفاده کنند.
وی با اشاره به تعطیلی اماکن ورزشی ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: متأسفانه علاوه بر اینکه بسیاری از مردم از خدمات ورزشی محروم شدند، مجموعه های ورزشی نیز به دلیل تعطیلی، مشکلات فراوانی را متحمل شدند و برخی تا مرز تعطیلی پیش رفتند.
چکشیان معتقد است تلاش برای حفظ بهداشت و سلامت دستگاه‌های ورزشی این فرصت را به مجموعه‌های ورزشی می‌دهد تا بار دیگر رونق بگیرند.
وی در بازدید از اقامتگاه ۱۹ واحدی مجموعه ورزشی کارگران یزد گفت: این مهمانسرا ظرفیت بالایی جهت ارائه خدمات به تیم‌های ورزشی که جهت انجام مسابقات به یزد سفر می‌کنند را دارد و امیدواریم در آینده نزدیک به طور کامل تجهیز شود.