به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، این صندوق در دیماه ۱۳۹۷ با هدف اطلاع رسانی دقیق، سریع و شفاف به بازنشستگان و ذینفعان کشوری و سایر مخاطبان خود در پیام رسان ایرانی “بله” کانال رسمی با نام “بازنشستگان کشوری” ایجاد کرده که تا امروز بیش از ۱۱هزار نفر آن را دنبال می کنند.

کانال رسمی صندوق بازنشستگی کشوری در پیام رسان بله، حاوی اخبار، گزارش ها، فیلم های اطلاع رسانی و آموزشی است که بازنشستگان عزیز می توانند در کنار سایت اطلاع رسانی (cspf.ir)، درگاه خدمات الکترونیک (sabasrm.ir) و نرم افزار صبا، از آن استفاده کنند.

بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و سایر علاقه مندان باتوجه به محدودیت های موجود در استفاده از رسانه های خارجی می توانند از این پس از این رسانه اجتماعی بهره مند شده و برای دنبال کردن و پیوستن به کانال صندوق بازنشستگی کشوری در پیام رسان بله از لینک ble.ir/join/M2I4ZTlhMT استفاده کنند.

این صندوق در سرویس اشتراک ویدئو آپارات نیز دارای صفحه رسمی به نشانی https://www.aparat.com/cspf.ir است که علاقه مندان می توانند برای مشاهده ویدئوهای آموزشی، خبری و اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی کشوری به این صفحه مراجعه کنند.