به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا نشست شورای معاونین و مدیران ارشد فروشگاه های اتکا سراسر کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین پیغمبری رئیس عقیدتی-سیاسی، مهندس علی اکبر احمدی لایغرا مدیرعامل و کوروش عسگری جانشین مدیرعامل و جمعی از معاونان شرکت به همراه مدیران ارشد فروشگاه های زنجیره ای اتکا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین پیغمری رئیس عقیدتی سیاسی سازمان اتکا در این نشست ضمن عرض تبریک و گرامیداشت میلاد امام حسن عسگری (ع) امام یازدهم شیعیان وعرض تسلیت به خاطر شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز با بیان اینکه تفکر کلید همه رستگاری ها است؛ اظهار داشت: مدیران اجرایی باید قبل از تصمیم گیری و اجرای اقدامات و با هدف نتیجه بخش بودن آن اقدامات، تفکر کنند. آنچه عبادت اصلی و راه گشاست، همان تفکر است.

وی افزود: خداوند از بندگان خود انجام دو تکلیف را طلب کرده است، اولی تکالیف شخصی و دیگری تکالیف اجتماعی است که در این برهه از زمان انجام هر دو تکلیف، نیاز است. زیرا نظام مقدس جمهوری اسلامی به جایگاهی رسیده که موجب بیزاری دشمنان و بیداری مردم در سراسر جهان شده است.

رئیس عقیدتی-سیاسی سازمان اتکا بر تقویت ناصحان در فروشگاه ها، تقویت ارتباط روسا و مدیران با کارکنان فروشگاه ها و استفاده از ظرفیت های سازمانی تاکید کرد و گفت: مدیران و روسای فروشگاه ها باید از احوال کارکنان خود مطلع بوده و لازمه آن گسترش ارتباط صمیمانه با کارکان و تسهیل شرایط دسترسی کارکنان به مدیران و روسای فروشگاه ها است.

مهندس احمدی لایغرا مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا نیز، شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز را تسلیت و ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع) را خدمت حاضران در نشست شورای معاونین و مدیران ارشد فروشگاه های زنجیره ای اتکا سراسر کشور را تبریک و تهنیت گفته و خطاب به روسای فروشگاه ها بر لزوم توجه به استانداردهای ایمنی محیط کار فروشگاه ها تاکید کرد.

وی افزود: کالاهای اساسی که بر طرف کننده نیاز هموطنان به ویژه خانواده محترم نیروهای مسلح و عموم مشتریان اتکا می باشد، باید همواره در فروشگاه ها در دسترس باشد. همچنین در کنار کالاهای اساسی و در راستای احترام به مشتریان محترم بر فروشگاه ها تکلیف شده است تا طبق دستورالعمل ابلاغی از کالاهای برند در فروشگاه ها استفاده شود و البته محصولات سازمانی در فروشگاه ها از جایگاه ویژه ای بر خوردار باشند.

در پایان این نشست صمیمانه، جلسه پرسش و پاسخ به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات مدیران و روسای فروشگاه های زنجیره ای اتکا سراسر کشور با هدف ارتقا سطح خدمات فروشگاه ها، افزایش رضایتمندی مشتریان فروشگاه ها برگزار شد که با استقبال خوبی مواجه گردید./ انتهای پیام