به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، «نعمت الله ترکی» در دیدار با خانواده شهیدان غیاثوند، موسوی و اعلمی از خانواده های تحت پوشش این صندوق که به مناسبت ولادت باسعات دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و روز زن انجام شد، با بیان این مطلب گفت: تمام آسایش و امنیت امروز ما در گرو رشادت و ایثار جانبازان و شهیدان ایران اسلامی است. قطعا نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است که پابرجا و مانا است و همچنان هم خواهد ماند.

وی تصریح کرد: کوردلان تلاش های بسیاری کردند تا مردم ما از این نظام و خون شهیدان بگذرند و اتفاقی که آن ها دوست دارند و برای آن برنامه ریزی کرده بودند محقق شود، اما مردم ما کنار این نظام ماندند.

ترکی با بیان اینکه «مردمان کشورمان بهترین مردمان هستند و باید قدر آن ها را دانست» گفت: خانواده شهدا نیز از جمله بهترین خانواده ها و اقشار جامعه اسلامی هستند که با فداکاری بسیار سال ها مسیر شهیدان خود را طی کنند.

وی تصریح کرد: خداوند توفیق خدمت به یک میلیون و ۶۵۰هزار بازنشسته و وظیفه بگیر عزیز را به بنده و همکاران داده است و ما هم تلاش می کنیم تا دیدار با خانواده به خصوص مادر و همسر شهیدان تحت پوشش صندوق و پیگیری احوال و وضعیت این عزیزان را در اولویت برنامه ها قرار دهیم.

«نعمت الله ترکی» سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری با خانواده سه شهید از جمله «صدیقه زمانی» بازنشسته آموزش و پرورش و همسر سردار شهید «عبدالرضا موسوی»، «معصومه بیگم آقامیرمحمدی» مادر شهیدان «رضا و علی غیاثوند» و «فاطمه لطفی» مادر شهیدان «محمد باقر و مهدی اعلمی» دیدار و گفتگو کرد و با اهدای لوح تقدیر و گل از مقام این بانوان قدردانی کرد.