به گزارش اکونا پرس،

پرسپولیس در بازی رفت مقابل پدیده مشهد و در شرایطی که کاملا تحت تاثیر نمایش حریف قرار داشت، موفق شد به یک برد ارزشمند دست یابد و این در حالی است که شاگردان یحیی گل محمدی بعد از آن باخت، با نمایشی قابل تحسین در ادامه مسابقات به صدر جدول نیز دست یافته بودند.

کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که با توجه به اتفاقات دیدار مقابل سپاهان و درگیری با کی‌روش استنلی با محرومیت یک جلسه‌ای از سوی کمیته انضباطی مواجه شده بود، اکنون با انگیزه و شرایط روحی - بدنی مناسب قادر است در ترکیب این تیم به میدان برود.

هافبک دفاعی پرسپولیس که در جدال مقابل سپیدرود غایب بود و برانکو ایوانکوویچ مجبور شده بود از احمد نوراللهی در ترکیب سود ببرد، طی روزهای اخیر با نمایشی امیدوارکننده در تمرینات اکنون خود را مهیای این جدال حساس شده است. جدالی که می‌تواند ضمن دبل پیروزی برای سرخپوشان آنها را به صدر جدول نیز نزدیک کند و پدیده را در جدول از پیش رو بردارند.

کامیابی نیا که در این فصل برای این تیم دو گل به ثمر رسانده است، پیش از این سابقه یک بار گلزنی مقابل پدیده را در کارنامه دارد و در فصل شانزدهم که این تیم جشن قهرمانی خود را پیش از جدال با پدیده برگزار کرد در برد 4 گل این تیم، یکی از گل‌های تیم را به نام خود ثبت کرده بود و باید دید اکنون قادر به تکرار گلزنی مقابل این تیم خواهد بود یا خیر.