به گزارش اکونا پرس،سرخپوشان پایتخت امروز در دیداری حساس میزبان تیم استقلال خوزستان خواهند بود. آبی های اهواز که در چند سال اخیر نتوانسته اند در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس موفق باشند، این بار نیاز مبرم به امتیاز این مسابقه دارند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا مقابل پرپسولیس شگفتی ساز ظاهر شوند. در نیم فصل اول استقلال خوزستان یک امتیاز حساس از پرسپولیس گرفت.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ به عنوان بهترین خط دفاعی فصل گذشته ایران پای به این بازی می گذارند اما دریافت دو گل از فولاد در بازی قبلی سبب شد تا آن ها با نگرانی به استقبال دیدار پیش رو بروند. در بازی قبلی، زبیدی و پریرا دروازه بیرانوند را باز کردند و این اتفاق در حالی رقم خورد که در غیاب شجاع خلیل زاده، محمد نادری و سیدجلال حسینی در خط دفاع حضور داشتند.

محمد نادری جوان در بازی قبلی نخستین حضورش در ترکیب تیم پرسپولیس را تجربه کرد و نشان داد می تواند مدافع کارآمدی برای تیم پرسپولیس است. او در یک صحنه دروازه تیم را نجات داد و در نیمه دوم نیز توپگیری های ماهرانه ای را انجام می داد و تلاش داشت تا تیم روند هجومی خود را حفظ کند. با این حال نمی توان از این نکته غافل شد که نادری هنوز بازیکنی کم تجربه است و همچنین در سرزنی ضعیف تر از شجاع خلیل زاده است. در بازی با فولاد، خوزستانی ها در دوئل های هوایی نیز بسیار موفق بودند.

حالا با بازگشت خلیل زاده، برانکو امیدوار است تیمش به روند قبلی بازگردد و بتواند کلین شیت ثبت کند. زوج شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی در نیم فصل اول عملکرد بسیار خوبی در تیم پرسپولیس داشتند و برانکو برای موفقیت در نیم فصل دوم، روی این دو حساب باز کرده است.