به گزارش اکونا پرس،

محسن گل محمدی دادستان نیکشهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از حمله گروهک تروریستی کور دل جیش الظلم ، ساعتی قبل به یکی از واحد‌های سپاه در شهرستان نیکشهر خبر داد.

وی ادامه داد:در این اقدام تروریستی  به صبحگاه سپاه نیکشهر تاکنون یک نفر شهید و ۵ نفر زخمی شدند.

وی اضافه کرد:مرتضی علی احمدی یکی از کارکنان سپاه در این حادثه  به درجه رفیع شهادت نائل آمد و  ‌‌۵  مجروح این حادثه که حال دو نفر از آنها وخیم اعلام شده است به بیمارستان محمد رسول الله نیکشهر منتقل شدند.

گروهک تروریستی جیش‌الظلم با صدور بیانیه، حمله به مقر سپاه ناحیه شهرستان نیکشهر را بر عهده گرفت.

محمود رضا ناصح رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر نیز گفت:حوالی ساعت ۸ صبح امروز، در یک عملیات تروریستی مقابل مقر سپاه شهرستان نیکشهر یک نفر شهید و ۵ نفر دیگرمجروح شدند.

وی تصریح کرد:مدتی پس از وقوع  این حادثه موج تیراندازی یک نفر دیگر را نیز مجروح  کرد و تعداد مجروحین به ۶ نفر رسید.

وی ادامه داد: از ۶ مجروح این حادثه تروریستی ۳ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته و ۳ نفر دیگر در حال دریافت خدمات درمانی و مراقبتی هستند. 

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه نیز در بیانیه ای اعلام کرد ، صبح امروز ۱۳ بهمن ۹۷ عوامل گروهک تروریستی کور دل جیش الظلم، در یک ‌اقدام بزدلانه به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که در این اقدام تروریستی یک نفر از کارکنان سپاه شهید و ‌چند نفر مجروح شدند.

گروهک تروریستی جیش الظلم که چند روز قبل نیز با کار گذاشتن دو بمب صوتی در حاشیه شهر زاهدان به دنبال ایجاد فضای رعب و وحشت بود مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.