به گزارش اکونا پرس،

«بهروز نعمتی» در حاشیه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیر علنی امروز در مورد اتفاقاتی که در امارات افتاده مباحثی مطرح شد و احساس می شود این اتفاقات شیطنت اسرائیلی ها باشد و نظر نظام هم همان نظری است که وزارت خارجه به عنوان دستگاه رسمی کشور مطرح کرده است.
موسوی با اشاره به تاثیر منفی این حوادث بر سلامت کشتیرانی و امنیت عبور و مرور دریایی نسبت به هرگونه دسیسه از سوی بدخواهان جهت برهم زدن ثبات و امنیت در منطقه هشدار داد و خواهان هوشیاری کشورهای منطقه نسبت به هرگونه ماجراجویی از سوی عوامل خارجی شد.
به گزارش ایرنا نعمتی همچنین درباره موضوعات دیگری که در جلسه غیر علنی امروز مطرح شد، گفت: در این جلسه تاکید بر این بود که سیل زدگان فراموش نشوند و بنا شد طرحی که تعدادی از نمایندگان در مورد سیل تدوین کرده بودند در مجلس بررسی شود تا خدمات لازم برای سیل زدگان ارائه شود.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: مسائل هسته ای، برجام و اقداماتی که اروپایی ها باید در بازه زمانی 60 روز ضرب الاجل انجام دهند، از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست غیرعلنی امروز نمایندگان بود. ضمن اینکه امروز پیگیری هایی که تیم وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور داشتند، بررسی شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا جلسات دولت و مجلس را در هفته های آینده خواهیم داشت؟ گفت: درخواست دولت هم بر این است که ما این جلسات را داشته باشیم اما به دلیل تراکم کارها امکان آن پیش نیامد اما امیدواریم در هفته های آینده این جلسه را داشته باشیم.