به گزارش اکونا پرس،

محسن رضایی» روز جمعه در آیین تشییع شهدای این عملیات تروریستی افزود: دشمن با ایجاد ناامنی در رویای سوریه سازی است ولی این رویا با حضور مقتدرانه و آگاهانه این ملت بزرگ محقق نخواهد شد.
وی ناامنی را همزاد تحریم‌ها توصیف کرد و ادامه داد: دشمن که از تحریم های غیر قانونی و ظالمانه نتیجه ای نگرفته به ایجاد ناامنی روی آورده است تا با به راه انداختن اخلال اقتصادی و تعطیلی بازار و کار و کسب مردم به اهداف نامشروع خود برسد.
رضایی خطاب به آمریکایی ها گفت: ما شما را از منطقه بیرون می کنیم. 
معاون اقتصادی رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه تحریم ها را شکست داده ایم و دشمن در رسیدن به اهداف خود شکست خورده است افزود: ما روزانه یک میلیون بشکه نفت صادر می کنیم و  دولت در حال رفع مشکلات است.
رضایی در ادامه با تسلیت به خانواده‌های معظم شهدای تروریستی اخیر در شهرستان ایذه گفت: این حادثه تروریستی حقیقتا یک رویداد تلخ بود و رهبری و دولت و همه آحاد ملت ایران با شما مردم غیور ایذه همدرد و در غم شما شریک هستند.
وی ادامه داد: تروریست ها در هر سوراخی که خزیده باشند آنان را شناسایی و به شدت مجازات خواهیم کرد.
معاون اقتصادی رییس جمهور از مسئولان قضایی خواست افراد جنایتکار  به ویژه عوامل تروریستی اخیر ایذه را در اسرع وقت در این شهرستان و در جلوی چشم مردم مجازات کند.
رضایی به مروم داغدار ایذه اطمینان داد در شناسایی و مجازات عاملان و آمران این حادثه تروریستی کوتاهی نخواهد شد.
معاون اقتصادی رییس جمهور به نقش برجسته مردم ایذه در دوران مبارزات مشروطیت و هشت سال دفاع مقدس اشاره و اظهار کرد: مردم شریف و شهیدپرور ایذه از این حادثه غم بار قد خم نخواهند کرد. 
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی حق اعتراض را به رسمیت شناخته است افزود: انقلاب اسلامی پذیرای اعتراضات است ولی عده ای پشت سر اعتراضات مردم، دست به اعتشاش زدند و عرصه را بر کسب و کار مردم تنگ کرده اند.
رضایی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه در حادثه تروریستی ایذه سه نفر از حافظان امنیت مجروح شدند افزود: تروریست ها یک شب پیش از حادثه، دوربین های محل را با گلوله تخریب و سپس نیت پلید خود را عملی کردند.