به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری با اشاره به اهمیت تسهیل تردد و ارتقای ایمنی در معابر شهر افزود: با تلاش شبانه روزی حوزه فنی و عمرانی و ادارات عمران نواحی شهرداری منطقه ۱۵، بیش از 45 هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه از ابتدای سال‌جاری تا کنون پخش شد.

او به تشریح عملیات نهضت بهسازی و روکش آسفالت در معابر نواحی هفتگانه منطقه پرداخت و گفت: با هدف دست یابی به استانداردهای قابل قبول معابر، 279 هزار و 900 متر مربع ازمعابر نواحی هفتگانه منطقه با تلاش شبانه روزی همکارانم بهسازی و روکش آسفالت شد.

شیری گفت: عملیات بهسازی معابر از طریق اجرای عملیات روکش اساسی آسفالت معابر(تراش و روکش، مکانیزه) و لکه گیری (روکش دستی) با توجه به نوع فرسودگی معبر اجرا شد.

شهردار منطقه به نوسازی چند معبر پر تردد در این طرح اشاره کرد گفت: خیابان شهید فاضل بجستانی، بلوار امام رضا(ع)، بزرگراه امام رضا(ع)، خیابان شهید غلامی، پدافند هوایی، خوب بخت، شهرزاد و... از جمله این معابر است.

او در پایان با تاکید بر اهمیت نگهداشت معابر شهر در ایجاد سهولت تردد عابرین و وسایل نقلیه افزود: عملیات بهسازی معابر براساس نظر معتمدان محلی، گزارشات مردم در سامانه های ۱۳۷ پلاس و کارشناسی نواحی انجام می شود.