به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ "فرشید اسحاقی" مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، در ابتدای این نشست گفت: با تدبیر شهردار منطقه قرار شد این جلسات به صورت پیوسته برگزار شود تا ارتباط و تعامل بین مدیران صنایع و مدیران شهری با هدف کمک به رونق تولید دو چندان شود.

وی ادامه داد: شهرداری منطقه ۲۱ به عنوان یک نهاد خدمت‌رسان می‌تواند به صنایع و کارخانجات مستقر در محدوده شهری این نقطه از پایتخت در زمینه‌هایی از قبیل بسترسازی و ایجاد زیرساخت‌ های شهری کمک کند تا موانع از سر راه تولید و اشتغال برداشته شود.

در این نشست صمیمی "امیر حسین اسدی" مدیرکل کسب و کار وزارت صمت نیز در سخنانی گفت: روابط عمومی بخش عظیم و قابل توجه در یک سازمان است؛ اگر سازمانی به روابط عمومی اعتقاد نداشته باشد آن سازمان به اهداف خود نخواهد رسید. مشارکت در جامعه برعهده روابط عمومی ها است.

وی همچنین در ادامه گفت: روابط عمومی ها عامل ارتقاء دارایی نامشهود یک سازمان است؛ سازمان ها برند خود را بدست روابط عمومی ها می دهد. یک روابط عمومی خوب نقش مهمی در ارتقاء کسب و کار دارد.

"رسول براتی" معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۲۱ نیز در این جلسه گفت: آمادگی داریم با تسهیل گری و ایجاد بستری مناسب برای توسعه های فیزیکی و شهرسازی صنایع، گامی در رونق تولید صنایع برداریم.

در این نشست مدیران ارتباطی واحدهای تولیدی و صنایع واقع در منطقه ۲۱ شهرداری تهران با معرفی خود به بیان راهکارها و پیشنهادهای توسعه ارتباطی در منطقه پرداختند.