به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی منطقه یک، حسین نظری در این بازدید با اشاره به وظیفه کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور در پیاده روی اربعین حسینی گفت: ما بر اساس وظایف تعیین شده از سوی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور؛ وظیفه نظافت و رفت و روب و خدمات رسانی در مرزهای هشتگانه و در کشور عراق را بر عهده داریم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اظهار داشت: وظیفه رسیدگی به خدمات شهری در دو مرز ورودی و ۶ مرز خروجی و دو مرز بین المللی بر عهده این کمیته بوده است که امیدوارم به همت همکارانم در این مرزها خدمات شایسته ای را به زائرین عزیزمان ارائه دهیم.

او با اشاره به اینکه شهرداری شیراز از سنوات قبل خدمات دهی گسترده و مناسبی را در این محور ارائه می دهد، گفت: خدا را شاکریم که امسال شهرداری تهران به همت شهردار منطقه یک با احداث این سوله ها کار ارزشمندی را برای راهپیمایان اربعین انجام داده است که جا دارد از زحمات جناب آقای صباغ شهردار منطقه و معاونین این منطقه تشکر ویژه ای داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، صبح امروز دوشنبه ۶ شهریورماه حسین نظری رییس کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور به همراه معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری شیراز از موکب شهید همدانی قرارگاه مرزی شلمچه بازدید کردند.