به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22 ؛ این نشست تخصصی با حضور علیرضا علی بخشی معاون خدمات شهری و محیط زیست، طیب رئیس ستاد خاک و نخاله سازمان مدیریت پسماند و گل بخش ناظر عالی سازمان پسماند و مدیران شهری به منظور برای تعیین تکلیف گودهای غیرمجاز در سطح منطقه برگزار شد.

در این جلسه علی بخشی با بیان اینکه ایمن سازی گودهای پرخطر رها شده به شکل ویژه در دستور کار مدیریت شهری این منطقه قرار دارد؛ گفت: باتوجه به حجم بالای ساخت و ساز در این منطقه بعضا شاهد آن هستیم که مالکین بعد از مرحله گودبرداری به دلایل مختلف گود را رها می کنند و موجب ناایمنی و خطر برای رهگذران و ساکنان محلات می شوند؛ که در این خصوص مدیریت شهری برای پیشگیری از وقوع حادثه اقداماتی را در دستور کار قرار می دهد.

وی خاطرنشان کرد: در طرح ایمن سازی گودهای پرخطر به همت معاونت شهرسازی و معماری و کارشناسان این معاونت در نواحی شش گانه منطقه در ابتدا شناسایی این گودها در دستور کار قرار گرفته است.

علی بخشی ادآور شد؛ یکی از اقدامات پیشگیرانه در این زمینه در مرحله نخست صدور اخطاریه به مالک، سپس  نصب حفاظ در اطراف این گودها و نهایتا پرکردن گود است.