به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۵ ، محمد شیری گفت: طرح استقبال از مهر با هدف ارتقای سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی ، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی و ارتقای روحیه نشاط و شادابی دانش آموزان در مدارس منتخب محلات ۱۹گانه باب الرضای تهران در حال اجراست. 

 او همچنین با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان شهرداری و آموزش و پرورش منطقه در تشریح اقدامات انجام شده افزود: اجرای اقدامات شاخص و ویژه، متناسب با ایام بازگشایی مدارس و استقبال از مهر و رسیدگی ویژه به امور نگهداشت شهر بااولویت پیرامون مراکز آموزشی انجام شد.  

محمد شیری افزود: آسفالت حیاط مدارس نبوت، هانی و اشرفی اصفهانی و هاجر، رنگ آمیزی مدرسه زرین خواه، افزایش فضای آموزشی ، رنگ آمیزی، خط کشی، پاکسازی و حذف زوائد از دیوار و جداره های ورودی و مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی و مدارس  از جمله محور‌های این طرح است که در آستانه سال تحصیلی جدید انجام شده است. 

او اضافه کرد: اهدای لوازم التحریر و لوازم ورزشی به مدارس محلات دوستدار کودک و پایلوت طرح های شهردار مدرسه، شهر در دست بچه ها، کانون نوجوانان و... از دیگر فعالیت های شهرداری منطقه در این طرح است.