به گزارش اکونا پرس،

مهدی پیرهادی روز سه‌شنبه در جریان یکصد و هشتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران که با حضور سرهنگ موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد، از زحمات سردار حمیدی تشکر کرد و برای سرهنگ موسوی پور آرزوی موفقیت کرد.

وی خطاب به پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه برخی خودروها معاینه فنی استاندارد و معتبر ندارند، گفت: در همه نقاط تهران دوربین ثبت تخلف نداریم و در برخی قسمت‌های شهر نیز دوربین ها دچار آسیب شده اند و ثبت تخلف به درستی انجام نمی شود.

وی افزود: برخی خودرو ها نیز معاینه فنی خود را از مراکز خارج از شهر تهران دریافت می کنند و استاندارد لازم برای تردد در شهر تهران را ندارند که پلیس باید در این خصوص تدبیری بیاندیشد.

وی همچنین از تردد آزادانه خودروهای آلاینده در سطح شهر نیز گلایه کرد و افزود: در برخی موارد خودروهای آلاینده بدون هیچ سنجشی در شهر تهران حرکت می‌کنند؛ هر چند پلیس از نظر تعداد نیرو و اعتبار در تنگناست اما باید کمک کنیم که مشکلات شهر رفع شود.

وی در ادامه سخنان خود به موضوع زلزله هرات افغانستان اشاره کرد و از شهرداری تهران خواست با توجه به شرایط این کشور برای کمک رسانی تدبیری بیاندیشد.