به گزارش اکونا پرس،

مهدی پیرهادی روز سه‌شنبه در یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در جریان ارایه گزارشی از منطقه ۱۹ شهر تهران، به بازدید ها از این منطقه اشاره کرد و گفت: شهرک سید احمد خمینی یکی از شهرک‌های متراکم و پرجمعیت منطقه است که باید به مشکلات آن رسیدگی شود.

وی با اشاره به کمبود برخی سرانه ها در این منطقه افزود: برای افزایش سرانه ها در این منطقه باید فکری شود و شهردار منطقه پیشنهادات خود درباره افزایش سرانه ها را ارایه کند؛ در منطقه ۱۹ محله های بسیار کم برخوردار وجود دارد که نیازمند توجه است.

پیرهادی خواستار ارایه برنامه برای افزایش سرانه ها شد و گفت: این منطقه نیازمند کار اساسی است و باید به طور جامع به مشکلات  منطقه رسیدگی شود .

پیرهادی با اشاره به وجود بوستان ولایت در این منطقه گفت: مردم شهر تهران فضای اوقات فراغتی ندارند؛ چرا این بوستان محلی برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان تبدیل نمی شود؟

وی با اشاره به بازدید از بوستان ولایت و همراهی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در این بازدید ، اظهار داشت: این بوستان فرصت خوبی برای حوزه ورزش و سپری کردن اوقات فراغت شهروندان است. 

به گفته پیرهادی، حدود ۲ سال از این بازدید گذشته اما عملکردی که شهروندان بتوانند از آن برای گذراندن اوقات فراغت خانواده استفاده کنند، در بوستان ولایت دیده نمیشود.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شهرداری تهران در این خصوص کار جدی انجام دهد و پیشنهادات خود را ارایه  کند تا در بودجه سال آتی لحاظ شود .