به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، در این بازدید چند ساعته مسائل مختلف در حوزه های عمرانی و پیشرفت فیزیکی ۹ پروژه شاخص منطقه مورد رصد و بررسی قرار گرفت .

محمد شیری با تاکید بر افزایش سرعت عملیات پروژه های عمرانی با توجه به آغاز فصل سرما نیز افزود:مهمترین اولویت مدیریت شهری منطقه ۱۵، جلب رضایت شهروندان است و این امر با تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی و اجرایی میسر می شود، ضمن اینکه با بهره برداری از این پروژه ها بی شک شاهد ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، افزایش تعلق محله ای و رضایت حداکثری شهروندان باب الرضای تهران خواهیم بود.

در این بازدید چند ساعته پروژه هایی چون کلینیک گل و گیاه بوستان فدائیان اسلام، مقبره الشهدای بوستان ولیعصر(عج)، پیاده راه کیانشهر، زمین چمن شهرک شاهد، زیرگذر شورا در شهرک رضویه، پایانه خاور شهر، دیوارکشی حاشیه بزرگراه امام رضا(ع)، پل موتور رو در میدان ثامن الحجج (ع) و تراش روکش دسترسی بزرگراه امام رضا(ع) مورد بررسی و‌ پیگیری ویژه جهت بهره برداری هر چه سریعتر قرارگرفت.

همچنین هادی صدیقی معاون خدمات شهری و محیط زیست، علی روحانی معاون فنی و عمران و علیرضا اسکندری معاون حمل و نقل و ترافیک نیز در این بازدیدها حضور داشتند.