به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه گفت: رویداد استیم با هدف شبکه سازی و برقراری ارتباطات سازنده مابین متخصصین در رشته های مختلف با حضور متخصصان در رشته های مختلف، صاحبان استارتاپ ها و کسب  و کارهای نوین، مدیرعاملان سازمان ها و سرمایه گذاران استارتاپ ها برگزار شد.

او افزود: در این همایش، افراد اقدام به معرفی مهارت ها، تخصص ها و کسب و کارهای خود کردند که از این طریق، فرصت شبکه سازی، ارتباطات و تعاملات سازنده فراهم شد. 

شهردار منطقه ۱۳ خاطر نشان کرد: برنامه ما این است که از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و ایده پرداز با بهره گیری از گروه های مردمی و جوانان با هدف رونق کسب و کار و  تسهیل اشتغال استفاده کنیم .

او اضافه کرد : ظرفیت ها و فرصت های زیادی در شهرداری تهران وجود دارد و کارآفرینان برتر نیز در حوزه های تخصصی خود دارای پتانسیل ها و تجارب غنی هستند که پیوند، اتصال و همکاری این دو بخش می تواند به تولید ایده ها، افکار و فعالیت های جدید منجر شود تا هم از توسعه فعالیت در حوزه کسب و کار و هم از تحقق مشارکت اجتماعی در جامعه بهره ببریم.

محمد هادی علی احمدی یادآور شد: شهرداری منطقه ۱۳ به عنوان تسهیل گر، در ایجاد کارآفرینی و خوداشتغالی مردم به ویژه جوانان وارد عرصه شده و در این زمینه از ایده ها و پیشنهادات کارآفرینان برتر و موفق اقتصادی بهره می گیرد.