به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمد شیری با اشاره به اینکه نوسازی روکش آسفالت؛ یکی از اصلی ترین درخواست های شهروندان بود افزود: به همین سبب نهضت آسفالت در اولویت کارهای مدیریت شهری قرار گرفت تا فرسودگی معابر ، کوچه ها و بزرگراهی  بهسازی و نوسازی شود.

او با اشاره به اینکه این طرح  با سرعت، رعایت کیفیت و استاندارهای لازم در حال اجراست، افزود: میانگین پنج ساله آسفالت منطقه؛ ۱۲ هزار تن بود که ابتدای سال تاکنون، بیش از 67 هزار تن آسفالت در معابر منطقه پخش شده است.

 شهردار منطقه به نوسازی چند معبر پر تردد در این طرح اشاره کرد و گفت: بزرگراه امام رضا(ع)، بعثت، بسیج، پایانه خاوران، خیابان شهید فاضل بجستانی، شاهد، بلوار امام رضا(ع)، خیابان شهید غلامی، پدافند هوایی، خوب بخت و... از جمله این معابر است.  

محمد شیری ادامه داد: در این طرح، عملیات روکش آسفالت با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم با کیفیت مطلوب انجام می‌شود و روان‌سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب سازی سیما و منظر شهری مورد توجه مدیریت شهری قرار دارد.

شهردار منطقه در پایان با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به شهروندان ادامه دارد، گفت: معابر و خیابان هایی که نیاز به بهسازی دارند در سطح ناحیه شناسایی می شوند و بر اساس اولویت، عملیات عمرانی آنها انجام می شود.