به گزارش اکونا پرس،

به نقل از  روابط عمومی  شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی با اشاره به تقاضای بالای سفر در منطقه  گفت: با توجه به اینکه تعداد جایگاه های سوخت موجود در منطقه پاسخگوی تقاضای این منطقه نیست، احداث جایگاه‌ سوخت در بزرگراه یادگار امام(ره) پیش‌بینی شد.

وی افزود: این جایگاه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) پایین‌تر از رستوران‌های فرحزاد،در زمینی به مساحت ۳ هزار و یکصد مترمربع احداث  می‌شود .

شهردار منطقه۲ با اشاره به وجود یک جایگاه سوخت در مسیر جنوب به شمال یادگار امام (ره) گفت:  براساس نیاز سنجی صورت گرفته در حال حاضر  رانندگان  برای سوخت گیری مجبور به طی کردن مسافت طولانی و رسیدن به مسیر جنوب به شمال بزرگراه هستند و همین موضوع  حجم تردد و مشکلات ترافیکی را در این محدوده موجب می شود.

وی با تأکید بر اینکه پروژه احداث جایگاه سوخت با مشارکت سرمایه گذار در حال اجرا است ، ادامه داد: برای ساخت جایگاه شرایطی مانند ایمنی، موضوع‌های ترافیکی و... وجود دارد که سرمایه‌گذار مجوزهای لازم را از شرکت پخش و پالایش دریافت کرده است.

شهردار منطقه ۲ کاهش طول صف جایگاه ها، تسریع در امر اجرای جایگاه سوخت و امکان سرویس دهی با ایمنی کافی و خدمت رسانی بهتر به شهروندان از دستاوردهای این طرح است.