به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه 8؛ "فاطمه تنهایی" شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: شهرداری منطقه با هدف مناسب سازی و سهولت تردد شهروندان، به صورت مستمر با اجرای عملیات آسفالت مکانیزه و دستی نسبت به بهسازی معابر اقدام می‌کند. وی افزود: در همین راستا عملیات تراش و روکش آسفالت به صورت مکانیزه در زیرگذر، بلوار، خیابان‌ و سایر معابر در حال انجام است که 31 هزار تن آسفالت از ابتدای سال تاکنون در ادامه نهضت نوسازی معابر پایتخت انجام شده است.

شهردار منطقه 8 عنوان کرد: تاکنون 180 معبر اصلی و فرعی منطقه نوسازی شده که از این میان 118 هزار متر به صورت مکانیزه در معابر اصلی و بزرگراهی و 91 هزار متر دیگر به صورت دستی در معابر فرعی و در طرح توسعه محله ای آسفالت شده است. به گفته تنهایی؛ اولویت ترمیم روکش آسفالت بر مبنای بررسی‌های فنی و میدانی منطقه و نواحی از کیفیت آسفالت معابر و درخواست‌های مردمی ثبت شده در سامانه 137 می‌باشد.

تنهایی در خاتمه با تاکید بر تلاش شهرداری منطقه نسبت به تکمیل نهضت آسفالت در معابر اصلی و فرعی و انجام تعهدات در این زمینه اظهار کرد: تحقق این امر حاصل تلاش عوامل اجرایی، نواحی سه‌گانه، و اکیپ‌های شبانه‌روزی منطقه است که با توجه به آغاز بارش‌های فصلی، با سرعت بیشتر همچنان ادامه دارد.