به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سلیمه رودکی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه اظهار داشت: در هفته زن و گرامیداشت مقام مادر مجموعه فعالیت ها با پیام محوری (قدردانیم) از روز چهارشنبه۱۳ دی ماه آغاز و به مدت یک هفته در شمال تهران اجرا می شود. 

وی افزود:این ویژه برنامه ها شامل برگزاری جشن خانوادگی منطقه ای میلاد حضرت زهرا(س)، برگزاری ده ها جشن خانوادگی محله ای، افتتاح کافی شاپ اختصاصی بانوان در مجموعه شهربانو منطقه، برپایی ایستگاه های قدردانی با هدف تزیین هدایای روز مادر با اقلام پویش و توزیع بسته های فرهنگی در مراکز خرید قائم، روشا و نخل، برپایی بازارچه دست سازه های مادران شهر در ایستگاه متروی تجریش با شعار "چقدر تو هنرمندی" و "چقدر تو کاربلدی"و... اجرا می شود.

او تصریح کرد: تقدیر از مادران معظم شهدا و بانوان شاخص اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و علمی و کنشگران اجتماعی سطح منطقه،  استفاده رایگان بانوان از خدمات مجموعه های مختص بانوان و مترو در روز زن، توزیع اقلام فرهنگی پویش قدردانی در میادین اصلی و معابر پرتردد منطقه و برگزاری کارگاه های آموزشی، هنری و ... ویژه بانوان به صورت رایگان از دیگر برنامه ها در سطح محلات است.

رودکی همچنین به برپایی ایستگاه های فرهنگی اشاره کرد و گفت: ویژه برنامه های فرهنگی آیین میلادحضرت زهرا (س) و سالگرد شهادت شهید سلیمانی نیز در ۸ میدان ازگل، اندرزگو تقاطع قیطریه، ولنجک، امامزاده قاسم، چیذر، نیاوران،شاهد و مجتمع تجاری قائم توسط اداره فرهنگی برگزار می شود و همچنین راه اندازی چایخانه با عنوان هیئت محبان الرضا (ع) در میدان تجریش، پویش سرود شهید القدس در مساجد و مدارس و معابر سطح منطقه ، تولید محتوای مجازی ، توزیع برچسب های خودرویی منقش به تصویر حاج قاسم ، توزیع گل و ....) نیز از روز  سه شنبه ۱۲ الی ۱۴دی ماه  در سطح  منطقه یک اجرا می شود.