به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، سیدمحمد موسوی، شهردار منطقه از اجرای ۱۳۷ تن آسفالت در مدارس سطح نواحی چهارگانه خبر داد و گفت: هرساله با آغاز فصل پاییز و شروع مدارس، حیاط مدارسی که نیاز به مرمت آسفالت دارند، برای مناسب‌سازی و تسهیل در رفت‌و‌آمد دانش‌آموزان، آسفالت‌ریزی آسفالت‌ریزی می‌شوند و ازآنجا‌که مرمت و بهسازی آسفالت مدارس، از سرفصل‌های طرح تحول بیست‌گانه خدمت در منطقه بود، امسال نیز مجموع ۱۳۷ تن آسفالت در ۴ مدرسه از منطقه ۱۱ اجرا شد.

محمدحسن سلیمی، معاون فنی و عمرانی منطقه نیز دراین‌باره توضیح داد: در این طرح که از اواسط شهریور شروع و اواخر آذرماه به پایان رسید، آسفالت‌ریزی در مجموع ۳۴۰ مترمربع از حیاط‌های چهار مدرسه معرفی‌شده برای تسهیل در رفت‌و‌آمد و مناسب‌سازی انجام شد.

معاون فنی و عمران منطقه ۱۱ افزود: آسفالت حیاط برخی مدارس بسیار فرسوده و از بین رفته بودند؛ از‌این‌رو سراسر حیاط آسفالت و برای حضور دانش‌آموزان مناسب‌سازی شده است.

سلیمی در پایان با اشاره به مدارسی که طرح آسفالت‌ریزی در آنها اجرا شده، گفت: مدرسه صدر در ناحیه ۳، مدرسه متقین در ناحیه ۱ و مدارس احمدیه اسلامی و خدیجه جهان در ناحیه ۴ از جمله مدارسی بودند که امسال برای بهبود رفت‌و‌آمد دانش‌آموزان آسفالت‌ریزی شدند؛ همچنین دو مدرسه دیگر در برنامه کاری اجرای بهسازی آسفالت تا پایان سال قرار دارند.