به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22، مسعود نصرتی با تاکید بر استمرار خدمت رسانی در طرح تحولی ۲۰ گانه اظهار داشت: در طرح تحولی ۲۰ گانه هم بحث نگهداشت شهر و هم رفع نواقص و مشکلات حوزه های مختلف که توسط نواحی۶گانه احصا شده،  با سرعت و دقت بیشتری پیگیری و به سرانجام می رسد.

وی افزود: رویکرد نگاه نظارتی ۳۶۰ درجه به امور شهر و نظارت های میدانی مستمر و برنامه ریزی های انجام شده نقش موثری در ارتقای نگهداشت شهر به طور ویژه در معابر پرتردد دارد.

شهردار منطقه 22 با اشاره به رویکرد نگاه نظارتی ۳۶۰ درجه به امور شهر، عنوان کرد: در همین راستا در قدم اول مدیریت شهری منطقه با حضور در محله دریاچه شهدای خلیج فارس و با همکاری محمد ناظرپناهی شهردار ناحیه ۵ منطقه  آیتم های طرح تحولی ۲۰ گانه را در آن محله مورد پایش قرار داده و امیدواریم تا پایان سال تمامی محلات سطح منطقه، در قالب این طرح تحولی مورد پایش دقیق قرار بگیرند.

نصرتی اجرای این طرح تحولی را یک بسته کامل از خدمت رسانی مدیریت شهری دانست و افزود: ۲۰ موضوع مدیریت شهری که در آن تمامی مسائل شهر توسط معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران احصا شده ، با کمک نیروهای اجرایی منطقه می تواند خستگی و فرسودگی را از چهره شهر زدوده و این تنها با تلاش مضاعف و حضور میدانی مدیران میسر خواهد شد.

وی یادآور شد: در این طرح 5 اصل مهم برای خدمت به شهر و شهروندان از اراده انجام خدمت برای مردم تا حضور میدانی شهرداران نواحی در همه عرصه های خدمتی، جدی گرفتن رویکرد برنامه ریزی بویژه در راستای کنترل وضعیت پروژه ها در مناطق، پیگیری مستمر فعالیت ها و امور رایج و ادامه دار بودن رویکر نظارت های ستادی و میدانی تا پایین ترین نقطه خدمتی در شهر از جمله اصل های مهم در نظر گرفته برای اجرای هر چه بهتر و بیشتر در سطح مناطق است.