به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۶ ، محمد امین سالاری پور گفت: در راستای اجرای طرح تحول بیست‌گانه، موضوعات مختلف شهری منطقه در حوزه های مختلف ترافیکی، عمرانی با نگاه ۳۶۰ درجه شناسایی و نسبت به  احصاء مشکلات و معضلات اقدام شده است.

وی با بیان اینکه پیرو برنامه‌های مدیریت شهری سعی کردیم فضاهای کالبدی و زیرساختی در منطقه  را مناسب سازی  و مهیا کنیم ، افزود : بر این اساس بازسازی ، بهسازی و مناسب سازی محیط پیرامونی ایستگاه های مترو  علی آباد، خزانه، ترمینال جنوب و شوش با هدف تسهیل و تسریع دسترسی شهروندان برای استفاده از حمل و نقل عمومی انجام شد.

شهردار منطقه۱۶ در ادامه به  هماهنگی صورت گرفته با معاونین و شهرداران نواحی  منطقه، در جهت تکمیل و تسریع پروژه‌های مختلف ترافیکی، عمرانی، خدمات شهری و اجتماعی منطقه همچنین پیگیری و احصاء  چالش های موجود در محله های منطقه  با نگاه دقیق و ریزبینانه اشاره کرد. 

پیاده سازی، بهسازی معابرو محورها، حذف آلودگی های محیطی، حفظ زیبایی های بصری و آراستگی محله ها، اصلاح هندسی، ترمیم و نوسازی المان های ترافیکی ، مبلمان شهری، رسیدگی به فضای سبز ، مناسب سازی بوستان ها و افزایش سرانه فضای سبز و...  از فعالیت هایی است که به گفته سالاری پور  در کنار احصاء ده ها موضوع  مختلف شهری ، عمرانی ، ترافیکی و فضای سبز پس از نیازسنجی صورت گرفته و در راستای ایجاد تحولی بیشتر و خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان انجام شده است. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: طرح تحول در موضوعات شهری با محوریت نگاه ۳۶۰ درجه  با رویکرد احصاء مشکلات وتسریع در اجرای پروژه های محله ای و شاخص با هدف افزایش رفاه حال شهروندان همچنان در این بخش از پایتخت پیگیری خواهد شد.