به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، حسین سیگارودی معاون خدمات شهری و محیط زیست در این زمینه اظهار داشت:  اقدامات و هماهنگی های لازم درخصوص استقرار  کارگران، ماشین آلات و تجهیزات، بررسی وضعیت کانال ها و مسیل ها، لایروبی و کنترل انهار روباز و روبسته و در نهایت  تخلیه حوضچه های زباله گیر انجام شده است تا در بارش نزولات آسمانی، انشالله مشکلی در معابر و بزرگراه ها نداشته باشیم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ ابراز داشت: با آغاز بارش باران، عوامل حوزه خدمات شهری و عوامل  ۱۳۷ در نقاط مختلف و با تجهیزات کامل، به حالت آماده باش هستند. 

سیگارودی افزود:  همچنین با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی درخصوص بارش برف در اواسط هفته جاری، مخازن شن موجود در معابر و حاشیه بزرگراه ها در فواصل معینی شارژ می شوند تا شهروندان در مواقع اضطراری به منظور جلوگیری از یخبندان استفاده نمایند همچنین عوامل اجرایی سایت های برف روبی و ماشین آلات سنگین و سبک موجود در آنها به حالت آماده باش درآمده اند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ گفت: عوامل اجرایی اداره فضای سبز این منطقه نیز با تجهیزات موردنیاز محل های از پیش تعیین شده مستقر شده اند .