به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: یوم الله ۲۲ بهمن، یادآور مجاهدت و ایثار ملت رشید ایران و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل حضرت امام خمینی (ره) و جانفشانی شهیدان سرافراز این سرزمین است، لذا در چهل و پنجمین سالگرد بزرگداشت این نهضت مردمی باید این جشن ملی را با شکوه هرچه بیشتر برگزار کنیم.

وی ، برپایی پردیس فرهنگی  منطقه 13 در روز 22 بهمن یکی از اقدامات اصلی منطقه به مناسبت گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: این پردیس به همراه اجرای برنامه های صحنه ای استیج محور شامل اجرای گروه سرود، پذیرایی و... در ضلع شمال خیابان انقلاب نرسیده به چهار راه وصال شیرازی استقرار می یابد.

شهردارمنطقه13 با اشاره به آماده سازی بیش از 10 ایستگاه در این پردیس اظهار داشت: همزمان با سالروز 22 بهمن و مراسم راهپیمایی، این ایستگاه ها با عناوین ورزش و تندرستی، خدمات رفاهی و اجتماعی، سلامت، بانوان، گردشگری، آموزش های شهروندی، فعالیت های دینی و مذهبی، مشاوره خانوادگی و طرح شهید آرمان علی وردی و ...میزبان شهروندان ولایتمدار تهرانی است. 

وی ادامه داد: ایستگاه های صلواتی مقابل ساختمان های نواحی، سرای محلات، مساجد به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران برپاست و نورافشانی و پخش گلبانگ تکبیر در شب 22 بهمن از سوی ساختمان های منتخب شهرداری و مساجد محدوده   منطقه انجام می شود. 

شهردارمنطقه13 خاطر نشان کرد: مراسم های جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران به همراه اجرای مسابقه های فرهنگی، اجرای سرود و سخنرانی در محدوده محلات منطقه13 برگزار می شود.