به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری در جلسه قرارگاه  اجتماعی با اشاره به تاکیدات شهردار محترم تهران و اهمیت طرح مراقبت اجتماعی محلات گفت: این طرح در راستای ساماندهی آسیب های اجتماعی شامل ساماندهی معتادان متجاهر ،کودکان کار، خیابان و متکدیان، در نواحی هفتگانه با جدیت طی سال جاری در دستور کار قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه وضعیت آسیب‌های اجتماعی در سطح منطقه در یک سال اخیر با تداوم و استمرار طرح های متعدد اجتماعی و نیز هماهنگی بین بخشی با دستگاه های ذیربط  بهبود یافته است، اظهار امیدواری کرد: طی ۲ هفته آتی با اجرای همه جانبه این طرح در سطح محلات چهره شهر تغییر و شاهد ارتقای رضایت‌مندی شهروندان باشیم.

شیری در این نشست بر هماهنگی و برنامه ریزی حوزه‌ها مربوطه تاکید کرد و افزود: شناسایی کلونی‌ها، پیگیری مداوم و روزانه اجرای این طرح، همچنین بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل های موجود را در دستور کار قرار دهید.

نخستین جلسه قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۵ در سال جدید به منظور برنامه ریزی برای اجرای طرح مراقبت اجتماعی محلات  با حضور شهردار منطقه ، معاونان خدمات شهری و محیط زیست، امور اجتماعی و فرهنگی ، رئیس اداره بازرسی، شهرداران نواحی و مدیران مربوطه برگزار شد.