به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حسین اخگر پور با اشاره به اینکه منطقه19 همه ساله افتخار میزبانی مراسم بزرگداشت روز ارتش و رژه نیروهای مسلح را دارد بیان کرد: در همین راستا این منطقه با هماهنگی ستاد برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح، اقدام به پاکسازی، شستشو و جمع آوری پسماند مسیرهای منتهی به جایگاه رژه در ورودی و خروجی بزرگراه های شهید صنیع خانی، تهران - قم و ضلع شمالی حرم مطهر امام(ره) شهید هاشمی، علامه عسگر، خلیج فارس می کند.

این مسئول با تأکید بر تأمین امنیت مراسم با محصور کردن جنگل کاری ها و اراضی بایر اطراف و جایگاه رژه گفت: در این خصوص  علاوه بر فنس کشی، پوشش و محصور نمودن قسمت جلو، پشت جایگاه و محل برگزاری رژه،  300 عدد کیسه کنفی،کمپرسی شن تأمین و  برج نوری برای روشنایی اطراف و محل جایگاه نصب شده است.

سرپرست شهرداری منطقه در ادامه از نصب علائم هشدار دهنده ترافیکی، هدایت مسیر و ایمنی تردد، جانمایی بشکه  ترافیکی، نیوجرسی، خط کشی باند رژه مقابل جایگاه، پد هلی کوپتر و تحویل نوار خطردر این محدوده خبر داد.

به گفته اخگر پور اجرای روکش آسفالت باند رژه ، لکه گیری و آسفالت پد بالگرد، ایجاد داربست برای نصب تمثال شهدا، نظافت و تعمیر دیوارها، سقف و رنگ آمیزی داخل جان پناه ها،شستشو و پاکسازی نرده ها و جایگاه رژه، نصب پرچم ایران و رنگ آمیزی میله های پرچم، تیرهای برق و نرده ها، گل آرایی اطراف و محل جایگاه و ... در حال انجام است و تا روز سه شنبه 28 فروردین به اتمام و محل رژه به ستاد برگزاری مراسم 29 فروردین تحویل داده می شود.