به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی نایبی معاون خدمات شهری و محیط زیست بیان کرد: کلاس های فصل بهار با هدف افزایش آگاهی شهروندان در زمینه نگهداری از گیاهان و نیز  توسعه فضای سبز شهری  از ۱۸ فروردین سال جاری طبق برنامه تعیین شده و با بهره گیری از کارشناسان مرکز گل و گیاه آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه دوره ها آموزشی در مراکر شریعتی و بوستان بانوان برگزار می شود خاطر نشان کرد: در این دوره ها ضمن ارائه آموزش های تخصصی، مطالبی برای درک بهتر شهروندان در قالب فیلم های آموزشی تهیه ودر کلاس به نمایش در می آید .

این مسئول با تأکید بر اینکه آموزش های گل و گیاه بصورت رایگان ارائه می شود افزود: گیاهان آپارتمانی، سبزیکاری آموزش طراحی فضای سبز عمودی ، گل های فصلی، سبزی کاری، بنفشه آفریقایی، پرورش توت فرنگی، گیاهان دارویی، آفات و بیماری گیاهان و... از عناوین آموزشی این دوره ها هستند.

نایبی یاد آور شد: کلاس‌های آموزشی گل و گیاه در سراهای محلات و مدارس نیز برگزار می شود و شهروندان می توانند با مراجعه و ثبت نام در مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره گل و گیاه واقع در بوستان های شریعتی و بانوان از خدمات آموزشی بهره مند شوند. 

براساس این گزارش شهروندان برای ثبت نام می توانند با شماره های ۵۵۸۵۲۱۲۱ مرکز شریعتی و  ۵۵۴۶۰۸۷۷ بوستان بانوان تماس حاصل فرمایند.