به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حسین اخگر پور افزود: ساختمان‌های غیرمجاز بدون رعایت اصول شهرسازی و مباحث ایمنی بنا می شوند و به دلیل عدم استحکام و نا ایمن بودن خطرات جدی برای شهروندان به همراه خواهند داشت.

وی ادامه داد: معاونت شهرسازی و معماری با مشارکت نواحی طی دو هفته اخیر نسبت به رفع خلاف از 532 متر مربع شامل 2 قطعه 4 دیواری و یک طبقه مسکونی،جمع آوری 22 مورد داربست، ابزار ساختمانی، 68 کرکره غیر مجاز و جلوگیری از ادامه عملیات ساخت و ساز در 44 ساختمان اقدام شده است.

به گفته این مسئول عملیات جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در بزرگراه آیت الله سعیدی خیابان های سهیل میانی، موزاییک سازی، پاییزان، بهشتی،بلوار شقایق نسیم دو،بلوار شهید ورامینی خیابان میرزایی کوچه صبای 11، شهرک احمدیه معابر گلها، سبلان، فاطمه الزهرا، فرعی های مهر، نسیم یک و نسیم 2، میدان ثارالله باغ زراعتی، خیابان عیسی بیگلو کوچه نسترن و خیابان عبداللهی کوچه مهر انجام شد.

اخگر پور اظهار کرد: از آنجایی که ساخت و سازهای غیرمجاز، عدم رعایت حقوق شهروندی، سوء استفاده از امکانات شهری به شمار می‌رود از همین رو شهرداری این منطقه به طور جد مقابله با روند ساخت و سازهای غیر مجاز را پیگیری می‌کند.