به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی شهردار منطقه گفت: طرح "الگوی خدمت " با رویکرد ایجاد محورهای شهری نمونه است که  نگهداشت شهر و تحول بیست‌گانه خدمت را در برمی‌گیرد در همین راستا  پس از پایش محورهای منتخب ،برنامه ریزی فرآیند اجرایی آغاز می شود.

به گفته وی؛ در طرح الگوی خدمت تمام ابعاد محورهای منتخب از لحاظ کارکردی و زیبایی بصری جهت اجرای طرح های عمرانی، ترافیکی ، خدمات شهری  و اجتماعی و فرهنگی  مورد بررسی و ارزیابی می شود.

صالحی گفت:  خیابان های سعادت آباد، فرحزادی،ستارخان، بهبودی و کوی نصر 5 محور منتخب طرح الگوی خدمت  هستند که در حال حاضر پایش میدانی و نیازسنجی طرح انجام می شود.

شهردار منطقه 2 گفت: به منظور اجرای کامل و بهینه  طرح الگوی خدمت، پس از نیازسنجی، با طراحی نقشه سه بعدی ،وضعیت موجود و پس از اجرای طرح مدلسازی می شود .به گفته وی  اقداماتی نظیر لکه گیری آسفالت، نظافت و رفت و روب، لایروبی انهار، رنگ آمیزی و نظافت مخازن زباله، رفع سد معبر، افزایش ایمنی معابر و رفع موانع ترافیکی، رفع نواقص روشنایی ها، طعمه گذاری حیوانات موذی، همسطح سازی دریچه ها، زیبا سازی معابر، بازپیرایی بوستان ها و فضای سبز ، تقویت زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی جهت غنی سازی اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی و... در این طرح اجرایی می شود