به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، سیدمحمد موسوی، شهردار منطقه 11 ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده فعالان حوزه سلامت در برپایی نمایشگاه متفاوت و بی‌نظیر دیار سلامت که به مناسبت هفته ملی سلامت در میدان راه‌آهن برپا شد، گفت: به همین مناسبت تور ویژه‌ای با مضمون تاریخ احداث اولین خط آهن ایران برای این عزیزان تدارک دیده شد.
بر اساس این گزارش، روز گذشته، شنبه، 22 اردیبهشت‌ماه، مراسم اختتامیه هفته ملی سلامت و تقدیر از فعالان عرصه سلامت با حضور محمد شفیعی، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۱، یاسر علیزاده، شهردار ناحیه ۴، رؤسای مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و پایگاه‌های بهداشت و دیگر سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه سلامت در سالن تشریفات راه‌آهن منطقه ۱۱ برگزار شد.
گفتنی است در آغاز این مراسم، گشت کوتاهی با فعالان حوزه سلامت برای دیدن ایستگاه راه‌اهن تهران و آنچه به احداث این ایستگاه تاریخی منجر شد، انجام شد.
پس از پایان بازدید، معاون توسعه منابع انسانی منطقه ۱۱ طی مراسمی که به همین مناسبت برپا شد، گفت: خدمات ویژه اداره سلامت به مناسبت هفته ملی سلامت در سطح منطقه قابل ستایش است. این‌گونه فعالیت‌ها به منظور آگاهی‌رسانی به مردم و ارتقای فرهنگ خودمراقبتی بسیار ستودنی است و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
در ادامه شهردار ناحیه ۴ نیز بیان کرد: مدیریت فعلی شهرداری منطقه ۱۱ با اولویت قراردادن اصل توزیع عادلانه خدمات و تخصیص امکانات و نیز توجه به محلات محروم در روند خدمات‌رسانی، تلاش فراوانی برای تحقق خواسته‌های شهروندان ساکن در محلات محروم داشته است.
در پایان این مراسم ضمن اهدای تندیس هفته ملی سلامت به معاون توسعه منابع انسانی، به‌منظور پاسداشت تلاش‌های فعالان حوزه سلامت طی هفته ملی سلامت، با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.