به گزارش اکونا پرس،

همزمان با آئین تشییع پیکر شهدای خدمت در پایتخت، شهرداری منطقه۱۳ با استقرار جایگاهی ویژه و موکب پذیرایی به شهروندان ولایت مدار خدمت رسانی کرد. 

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه۱۳ با اشاره به وداع میلیونی مردم تهران با پیکر شهدای خدمت گفت: مردم انقلابی تهران با حضور حداکثری، پیکر مطهر آیت الله رئیسی، شهید جمهور و شهدای خدمت را بعد از اقامه نماز رهبر انقلاب، از محل دانشگاه تهران تا میدان آزادی تشییع کردند که  این تشییع با شکوه بار دیگر ارادت و عشق مردم به خادمان واقعی خود را به نمایش گذاشت. 

وی با اشاره برنامه های منطقه۱۳ در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت افزود: بدین مناسبت،  معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۳ نسبت به استقرار جایگاه ویژه و موکب پذیرایی در حوالی میدان  انقلاب حدفاصل خیابان نو فلاح و کاوه اقدام کرد . 

وی اظهار داشت: در جایگاه منطقه۱۳ که برنامه هایی از قبیل عزاداری و مداحی با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی و دیگر مداحان  اجرا شد، مورد توجه شهروندان قرار گرفت. 

شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: در کنار استقرار جایگاه، موکبی با عنوان خادم الرضا با حضور  خدمت گزاران مردم در منطقه۱۳  فعال بود که با توزیع اقلام پذیرایی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهدای خدمت پذیرایی شد.

برگزاری پویش "دلنوشته ای برای #شهید_جمهور"

در پی شهادت رئیس جمهوری و هیات همراه در سانحه سقوط بالگرد،روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ پویش "دلنوشته ای به #شهید_جمهور" را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، با توجه به ابعاد زندگی سیاسی، اجرائی و مذهبی رئیس جمهور پر تلاش و خستگی ناپذیر جمهوری اسلامی ایران، شهروندان و همکاران می توانند مطالب خود را در قالب دلنوشته ای به #شهید_جمهور  ارسال نمایند.

مطالب منتخب در قالب مجموعه ای منتشر می شود و علاقمندان به سید شهیدان اهل خدمت می توانند از طریق شماره ۰۹۳۹۵۷۲۳۵۱۸ به صورت پیامک یا از طریق شبکه های اجتماعی (بله،ایتا و ...) محتوای خود را ارسال کنند.

 اختصاص بیش از ۵۰ سازه و فضای تبلیغاتی منطقه ۱۳ برای اکران محتوای گرامیداشت شهدای راه خدمت

 همزمان با سانحه هوایی ناگوار شهادت عالم مجاهد، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان پویشی تحت عنوان «شهید جمهور» در فضاسازی شهری این منطقه اجرا شد.  در جهت این پویش اداره زیباسازی منطقه بر سازه‌های تبلیغاتی منطقه ۱۳ بیش از ۵۰ تخته بنر اکران شده‌است.

استقرار و سرویس رسانی دستگاه های ون منطقه۱۳ در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت

معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه۱۳ اقدام به استقرار چندین دستگاه ون ویژه مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت کرد. 

سید امیر سید هنجن، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه۱۳ گفت: چندین دستگاه ون در مراسم تشییع شهدای خدمت در محور شماره یک چهارراه طالقانی به سمت چهارراه ولیعصر(عج ) استقرار یافته و به شرکت کنندگان در مراسم خدمت رسانی می کند. 

وی افزود: همچنین ، پوستر هایی با عنوان سید شهیدان اهل خدمت ، شهید سید ابراهیم رئیسی در پایانه های تاکسیرانی منطقه۱۳ نصب شده است. 

 ارائه خدمات ویژه  توسط عوامل خدمات شهری جهت مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت 

عوامل خدمات شهری منطقه با تجهیزات ویژه در ارائه خدمات به حاضرین  در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت حضور داشتند

مهدی رضایی، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت :  شهرداری منطقه ۱۳ با اعزام و استقرار پرسنل و ماشین الات مکانیزه خدمات شهری از ساعت ۴:۳۰ صبح  الی ۱۵ ظهر در مسیرهای ابلاغی مدیران شهرداری تهران مستقر شده و همزمان با اغاز مراسم  نسبت به ارائه خدمات به شهروندان  عزیز اقدام نمودند.

طی این فرایند که با نظارت مستقیم معاون خدمات شهری منطقه و عوامل اداره خدمات شهری و ناظرین  سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران و همچنین ناظرین اداره کل خدمات شهری شهرداری تهران به انجام رسید ،۴۰ نفر نیروی انسانی با ماشین آلات و تجهیزات مکانیزه تا ساعاتی پس از پایان مراسم نسبت به پاکسازی ،جمع آوری‌ زباله و نظافت مسیرهای اعلامی اقدام نمودند.