به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۴، امیر شهرابی شهردار منطقه همراه با تیم نظارتی مشترک شهرداری، آتش نشانی، دستگاه های قضایی و نیروی انتظامی، از وضعیت پیشرفت ایمنی بازار گل محلاتی تا اتخاذ تمهیدات ترافیکی و رفع سد معبر محدوده، بازدید کردند.

شهردار منطقه۱۴ ضمن این رصد میدانی با بیان اینکه بازار گل شهید محلاتی در منطقه ۱۴ از نخستین پایگاه های عرضه گل و گیاه تهران است که در طول سال با تراکم بالای جمیعت مواجه است، گفت: بر این اساس و با توجه به اهمیت تامین ایمنی این بازار گل، شهرداری منطقه در کنار مراجع قضایی و سایر نهادهای خدمت رسان چون آتش نشانی و پلیس راهور و نیرو انتظامی و... پای کار آمده است.

شهرابی با تاکید بر اینکه ایمنی، امنیت و رضایتمندی شهروندان در این بخش از منطقه برای مدیریت شهری منطقه حائز اهمیت است و در این خصوص پیگیر اجرای مصوبات پیشین ساماندهی بازار گل محلاتی هستیم، افزود: جلسات متعدد و پایش میدانی در مورد ظرفیت‌ها، چالش‌ها و نحوه‌ ی ساماندهی و تامین ایمنی با حضور نهادهای دخیل در موضوع بازار گل و گیاه شهید محلاتی برگزار می شود. 

شهردار منطقه۱۴ ابراز امیدواری کرد: پس از اتخاذ تصمیمات لازم مراجع قضایی و با همکاری نهادهای متولی و خدمت رسان، گام های مصمم برای ساماندهی، مرتفع شدن چالش ها و مشکلات این ظرفیت منطقه برداشته می شود.

گفتنی است: این پایش میدانی از بازار گل شهید محلاتی با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی تهران، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۴ تهران، عضو شورای اسلامی شهر تهران، رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران، سرکلانتر ششم، رئیس پلیس راهور، انتظامی و شهردار و مدیران شهری منطقه ۱۴ مورد بررسی قرار گرفت.